Meble do szkoły!

POWRÓT W WIELKIM STYLU!
Szkoła tuż, tuż! Niech Twoja pociecha zacznie ten rok szkolny w wielkim stylu i będzie przygotowana na kolejny rok pełen wrażeń. Wygodne łóżko, pojemne biurko, miękkie poduszki i odpowiednie oświetlenie. W Konsimo znajdziesz produkty zawsze w niskiej cenie!

BIURKO - PODSTAWA
Biurko stanowi bardzo ważny element wyposażenia dziecięcego i młodzieżowego pokoju. Urządzając miejsce pracy, warto pamiętać, by biurko było ergonomiczne i funkcjonalne, które pozwolą na swobodną naukę, ale również swoim wyglądem dopełnią całe wnętrze.
Biurka dla młodzieży
Biurka oraz krzesła dla dzieci

FUNKCJONALNE MEBLE
Pokój to nasze miejsce odpoczynku. To w nim zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu, dlatego ważne jest, aby czuć się w nim komfortowo i wygodnie. Musi wpasować się w gust właściciela, tak aby czas spędzany w nim był zawsze pełen pozytywnych energii. Wygodne łóżko z pojemnikiem bądź, gdy w pokoju mamy mało miejsca warto pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu-kompaktowych sofach i wersalkach.
Meble dla dzieci oraz młodziezy

DOBRE OŚWIETLENIE
Bardzo ważnym elementem jest również oświetlenie. To dzięki niemu możesz stworzyć w pokoju swojego dziecka wyjątkowy nastrój w szare dni bądź, idealne miejsce pracy. Czytanie książek, odrabianie lekcji czy spotkanie ze znajomymi rozświetl wyjątkowymi lampami stołowymi, biurkowymi, podłogowymi czy też wiszącymi i nadaj wnętrzu niepowtarzalny wygląd.
Lampka biurkowa BETUL

KOLOROWE DODATKI
Dodatki stanowią dopełnienie całego pokoju. Na kolorowych półkach i nadstawkach warto położyć ozdobne figurki, pojemne pudełka i kolorowe ramki. Trudno sobie wyobrazić pokój bez zegara, miękkich poduszek czy też kolorowych puf, które idealnie sprawdzą się podczas przyjęć bądź odwiedzin gości. Dzięki dodatkom możesz dodać wnętrzu indywidualny styl i sprawić, że pokój stanie się bardziej przytulny, a czas spędzany w nim będzie przyjemnością.
Dodatki oraz akcesoria do pokoju dziecięcego
Kup teraz