Galeria Młociny

Otwarcie nowego sklepu w Warszawie już w maju 2019!

Przeprowadziłeś się właśnie do nowego mieszkania w stolicy i stoisz przed wyborem mebli i dodatków, które dodadzą przestrzeni wyjątkowości? A może odświeżasz wystrój wnętrz, który przez kilka lat pozostawał bez zmian i, zamiast zachwycać, jedynie wywoływał przygnębienie? Wyrusz w wyjątkową przygodę aranżacji wnętrz razem z salonem meblowym Konsimo!
Sklep Konsimo Warszawa
Meble dla każdego
Miłośnicy nowoczesnego designu, skandynawskiego minimalizmu, eleganckich i wysublimowanych wnętrz oraz tradycyjnego, klasycznego wzornictwa od kwietnia będą mogli skorzystać z szerokiej oferty dyskontu meblowego Konsimo, który już niedługo zainauguruje swoją działalność w nowej Galerii Młociny. Warszawa dołączyła więc do grona reprezentantów Konsimo zlokalizowanych w Lesznie oraz Poznaniu. Dyskont meblowy to idealne miejsce dla każdego miłośnika aranżacji wnętrz. Oprócz klarownego podziału ofert na style wykonania, w Konsimo znajdziemy także produkty sklasyfikowane pod względem ich funkcjonalności. Możemy więc wybierać spośród mebli skrzyniowych i tapicerowanych, oświetlenia, tekstyliów, akcesoriów dekoracyjnych czy elementów wyposażenia kuchennego.
Warszawa Galeria Młociny
Sklep z misją
Misją Konsimo było stworzenie oferty produktów, które łączą w sobie nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także atrakcyjne ceny i łatwej dostępności proponowanych rozwiązań. Marka konsekwentnie realizuje, wyznaczane od początku działalności firmy, cele i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów mieszkających w różnych regionach Polski. Warszawiaków zapraszamy na zakupy do Galerii Młociny!
Sklep Konsimo