Galeria Gemini Park w Tychach

Otwarcie nowego sklepu w Tychach już w czerwcu 2019!

Tychy to kolejne, oprócz Poznania, Leszna i Warszawy, miasto, które stanie się siedzibą dyskontu meblowego Konsimo. Miłośnicy designu i ci, którzy w tematyce aranżacji wnętrz stawiają dopiero pierwsze kroki, wszelkie niezbędne wyposażenie do przestrzeni mieszkalnych znajdą w salonie Konsimo.
Sklep Konsimo Tychy
Klient jest najważniejszy
Marka proponuje nowoczesne rozwiązania, które sprawią, że urządzanie mieszkania stanie się niepowtarzalną, fascynującą przygodą, a efekt końcowy będzie zachwycał jeszcze przez długie lata. Konsimo. Doskonale rozumie potrzeby współczesnych konsumentów – wysoka jakość wykonania mebli czy akcesoriów, a także atrakcyjna cena dostosowana do możliwości finansowych klientów to czynniki, których realizacja potrafi wpłynąć na publiczny wizerunek firmy.
Tychy Galeria Gemini Park
Stylowe rozwiązania
Łącząc funkcjonalność, dbałość o każdy detal i atrakcyjny design, Konsimo proponuje szeroki wybór tekstyliów, oświetlenia, dekoracji, zestawów wyposażenia kuchennego czy mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o dynamicznie zmieniających się trendach pojawiających się na międzynarodowych rynkach. Klienci mogą wybierać wśród produktów dedykowanych dzieciom i młodzieży, bądź też wykonanych w konkretnych stylach tradycyjnego wzornictwa, nowoczesnej elegancji, włoskiego minimalizmu czy przytulnych skandynawskich wnętrz.
Sklep Konsimo
Domowe zacisze
Dobór odpowiednich mebli do przestrzeni mieszkalnych i nadawanie im wyjątkowego, indywidualnego charakteru poprzez urozmaicanie kompozycji dodatkami, to niezwykle ważny proces. Tworzymy bowiem przestrzeń, w której spędzimy następne lata naszego życia; przestrzeń, w której będziemy czuć się bezpiecznie i przeżywać w niej chwile pełne radości i smutku. Zaplanujmy ją wraz z Konsimo!