Wszystko
dostępne od ręki
Wszystkie produkty są zawsze na stanie magazynowym i gotowe do natychmiastowej wysyłki. Towar jest u Ciebie w ciągu od 24h (drobnica) do 7 dni roboczych (duży gabaryt). Nie czekaj na produkty, W KONSIMO TO PRODUKTY CZEKAJĄ NA CIEBIE. więcej...
Nasze sklepy
stacjonarne
Odwiedź nasze sklepy stacjonarne w Poznaniu, Lesznie, wkrótce w Warszawie (Otwarcie już 23 Maja 2019) i Tychach (Otwarcie już 13 Czerwca 2019). Cały asortyment możesz zobaczyć i ocenić na żywo we wszystkich naszych sklepach. Zakupione produkty zabierz ze sobą, a meble dostarczymy pod wskazane miejsce lub odbierz je osobiście w sklepie po uprzedniej awizacji. W KONSIMO PRODUKTY ZOBACZYSZ NA ŻYWO. lista sklepów...
Gwarancja
bezpiecznych zakupów
Posiadamy certyfikat jakości Trusted Shops, co oznacza najwyższą jakość realizowanych usług (sprawdź), gwarancję zwrotu pieniędzu do 10.000 PLN oraz bardzo dobrą ocenę (4,74/5.0) w systemie prawdziwych opini systemu Trusted Shop.
ZAKUPY W KONSIMO SĄ BEZPIECZNE, GWARANTOWANE I UBEZPIECZONE.
30 dni
na zwrot towaru
Nie jesteś zadowolony? Masz prawo do zwrotu wszystkich zakupionych towarów, niezależnie od formy zamówienia (sklep internetowy, mail, telefonicznie) w ciągu 30 dni kalendarzowych. W KONSIMO MASZ PRAWO ZMIENIĆ ZDANIE. więcej...
Hotline: 538 207 200
konsimo@konsimo.pl
Chcesz porady lub wygodnie zamówić produkty bez klikania? Napisz krótkiego maila lub zadzwoń, my zajmiemy się resztą. W KONSIMO KUPUJESZ KOMFORTOWO. Skontaktuj się...

KONSIMO Sp. z o.o. Sp.k. w Poznaniu 28.03.2018 roku podpisało umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie nr POIR.02.03.02.-30-0060/17-00 na realizuje projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „ Stworzenie innowacyjnej kolekcji bezpiecznych mebli dla dzieci w wieku 5-10 lat”.

Całkowita wartość projektu to 465 971,80 zł

Wartość dofinansowania, stanowiąca 85% kosztów kwalifikowanych to 319.940 zł.

Celem projektu jest wdrożenie do sprzedaży nowej kolekcji bezpiecznych i funkcjonalnych mebli o innowacyjnych cechach dla dzieci w przedziale wieku 5-10 lat wraz z innowacyjnym opakowaniem.

Efekty projektu

Powstanie 6 kompletów prototypu kolekcji mebli dla dzieci obojga płci o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności, przetestowanej przez użytkowników końcowych w różnych warunkach mieszkaniowych. Efektem tych działań będzie podniesienie konkurencyjności i wzrost sprzedaży firmy przez zapełnienie luki w obecnie dostępnej ofercie rynkowej, która stanowi innowację zarówno na poziomie przedsiębiorstwa, jak i kraju; Zrealizowanie projektu pozwoli dodać do dewizy KONSIMO: "styl i jakość w niskiej cenie" imperatyw „ponadstandardowe bezpieczeństwo”, podnoszące komfort i funkcje wspierające prawidłowy rozwój i pozostawanie w dobrej kondycji dzieci. W ramach projektu powstaną projekty wzornicze -na 5 bryłowe kolekcje mebli o podwyższonych walorach bezpieczeństwa (10 innowacji produktowych) oraz na opakowanie na każdą z brył (mebel) o dodatkowych funkcjach edukacyjno-zabawowych nadające się do recyklingu po wykorzystaniu (1 innowacja nietechnologiczna).

Innowacja oparta będzie o nowe cechy fizyczne wzmacniające wizualnie odczucie bezpieczeństwa dla rodziców dzieci w wieku 5-10 lat, do których należą nowe materiały , konstrukcje ramowo-płycinowe, wprowadzenie elementów tapicerowanych i wykończeń o różnej strukturze, przez co pozwalających uczyć się świata jak i przez nowe funkcje mebli: edukacyjno-rozwojową i równościową (percepcja równości wg definicji uniwersalnego projektowania) w sensorycznym poznawaniu świata przez dzieci w pełni sprawne i o wybranych dysfunkcjach.

Finalnym produktem projektu będzie prototyp 5 bryłowej kolekcji bezpiecznych mebli, przetestowany na użytkownikach końcowych wraz z dokumentacją inżynierską dla potrzeb wdrożenia kolekcji do produkcji seryjnej pod marką KONSIMO.

Wdrożenie projektu to wzmocnienie brandu KONSIMO na rynku krajowym.

Projekty Unijne