Produkty
dostępne od ręki
Ponad 98% produktów w naszym asortymencie znajduje się na stanie magazynowym. W KONSIMO znajdziesz najszerszą ofertę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce gotowych do natychmiastowej wysyłki. W KONSIMO TO PRODUKTY CZEKAJĄ NA CIEBIE. więcej...
Nasze sklepy
stacjonarne
Odwiedź nasze sklepy stacjonarne w Poznaniu, Lesznie, nowe salony w Warszawie i Tychach oraz od marca sklep w Gdańsku. Cały asortyment możesz zobaczyć i ocenić na żywo we wszystkich naszych sklepach. Zakupione produkty zabierz ze sobą, a meble dostarczymy pod wskazane miejsce lub odbierz je osobiście w sklepie po uprzedniej awizacji. W KONSIMO PRODUKTY ZOBACZYSZ NA ŻYWO. lista sklepów...
30 dni
na zwrot towaru
Nie jesteś zadowolony? Masz prawo do zwrotu wszystkich zakupionych towarów, niezależnie od formy zamówienia (sklep internetowy, mail, telefonicznie) w ciągu 30 dni kalendarzowych. W KONSIMO MASZ PRAWO ZMIENIĆ ZDANIE. więcej...
Hotline: 538 207 200
konsimo@konsimo.pl

ŁYŻKI

Stanowią nieodzowny element zastawy stołowej. Potrzebne przede wszystkim do jedzenia zupy, choć spełniają całe mnóstwo innych funkcji. Wykonane ze stali nierdzewnej na długo zachowają oryginalny wygląd, a dokładnie oczyszczone i wypolerowane zachwycą zarówno domowników, jak i zaproszonych gości. Łyżki do jedzenia powinny znaleźć się w wyposażeniu każdej kuchni. To dzięki niej możemy rozkoszować się nie tylko zupami, ale także kremami, sosami, a nawet deserami. Niejednokrotnie mogą zastąpić swoje mniejsze odpowiedniki, gdy tych nie ma pod dostatkiem. Tak naprawdę jednak ogranicza nas jedynie wyobraźnia dotycząca jedzenia. Wielu z nas zamiast widelcem woli posługiwać się właśnie łyżką stołową i nie ma w tym nic niestosownego!

Łyżki stołowe - jak o nie zadbać?

Zachęcamy do skomponowania zestawu sztućców wykonanych ze stali nierdzewnej, materiału o wysokiej trwałości oraz estetyce. Wystarczy właściwie dbać o łyżki oraz pozostałe elementy zastawy stołowej, aby długo cieszyć się zarówno ich wyglądem, jak i funkcjonalnością. Jak to zrobić? Wystarczy pamiętać o kilku kwestiach dotyczących czyszczenia oraz przechowywania sztućców.
Łyżki do jedzenia zupy, podobnie jak pozostałe elementy zastawy stołowej ze stali nierdzewnej, należy przed pierwszym użyciem dokładnie umyć pod bieżącą wodą. Wystarczy do tego delikatny detergent oraz miękka szmatka, którą następnie przetrzemy sztućce, przy okazji je polerując. Tak oczyszczone akcesoria należy przełożyć do schowka, na przykład specjalnej przegródki w kuchennej szufladzie. Ciekawym pomysłem na zachowanie porządku jest przechowywanie sztućców ze stali nierdzewnej osobno - w ten sposób zapobiegniemy powstaniu zarysowań.
Każde kolejne mycie może odbywać się w zmywarce – nasze łyżki do jedzenia zupy znakomicie się do tego nadają. Warto jednak przecierać je tuż po oczyszczeniu, a przy okazji wypolerować ich powierzchnię. Dzięki temu będą wyglądać nieskazitelnie za każdym razem, gdy znów po nie sięgniemy. Sprawi to, że wraz z pozostałymi elementami zastawy staną się dodatkową ozdobą stołu.

Łyżki do zupy - niezbędne w każdej kuchni

Dlaczego warto sięgnąć po sztućce ze stali nierdzewnej? Docenimy je nie tylko ze względu na estetyczny wygląd, ale także wysoką odporność na działanie takich czynników, jak wilgoć czy wysoka temperatura. Wystarczy kierować się kilkoma wskazówkami dotyczącymi ich mycia oraz przechowywania, aby na długo zachowały elegancki wygląd. Łyżki stołowe przeznaczone do jedzenia zupy powinny znaleźć się w każdym zestawie, na który składają się również widelce, noże oraz pozostałe sztućce. Jeśli chcemy, aby zaproszeni goście za każdym razem czuli się wyróżnieni podczas jedzenia zupy, warto część z nich przechowywać osobno, aby nic nie zaszkodziło ich zachwycającej formie!
Jeśli chcesz uzupełnić zastawę stołową bądź potrzebujesz dodatkowych sztućców do jedzenia zupy, sięgnij po akcesoria od Konsimo. Dbamy o to, aby nasi klienci mogli korzystać wyłącznie z wysokiej jakości produktów w eleganckich odsłonach.

 1. CERAS Łyżka stołowa
  6.99PLN
  W MAGAZYNIE
  Łyżka stołowa CERAS Łyżka stołowa CERAS
  20,2 cm | stal nierdzewna | srebrny

 2. DATURI Łyżka stołowa
  6.99PLN
  W MAGAZYNIE
  Łyżka stołowa DATURI Łyżka stołowa DATURI
  20,5 cm | stal nierdzewna | srebrny

 3. ARMER Łyżka stołowa
  6.99PLN
  W MAGAZYNIE
  Łyżka stołowa ARMER Łyżka stołowa ARMER
  20,3 cm | stal nierdzewna | srebrny

 4. BRYON Łyżka stołowa
  6.99PLN
  W MAGAZYNIE
  Łyżka stołowa BRYON Łyżka stołowa BRYON
  19,8 cm | stal nierdzewna | srebrny