Produkty
dostępne od ręki
Ponad 98% produktów w naszym asortymencie znajduje się na stanie magazynowym. W KONSIMO znajdziesz najszerszą ofertę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce gotowych do natychmiastowej wysyłki. W KONSIMO TO PRODUKTY CZEKAJĄ NA CIEBIE. więcej...
Nasze sklepy
stacjonarne
Odwiedź nasze sklepy stacjonarne w Poznaniu, Lesznie, nowe salony w Warszawie i Tychach oraz od marca sklep w Gdańsku. Cały asortyment możesz zobaczyć i ocenić na żywo we wszystkich naszych sklepach. Zakupione produkty zabierz ze sobą, a meble dostarczymy pod wskazane miejsce lub odbierz je osobiście w sklepie po uprzedniej awizacji. W KONSIMO PRODUKTY ZOBACZYSZ NA ŻYWO. lista sklepów...
30 dni
na zwrot towaru
Nie jesteś zadowolony? Masz prawo do zwrotu wszystkich zakupionych towarów, niezależnie od formy zamówienia (sklep internetowy, mail, telefonicznie) w ciągu 30 dni kalendarzowych. W KONSIMO MASZ PRAWO ZMIENIĆ ZDANIE. więcej...
Hotline: 538 207 200
konsimo@konsimo.pl
Chcesz porady lub wygodnie zamówić produkty bez klikania? Napisz krótkiego maila lub zadzwoń, my zajmiemy się resztą. W KONSIMO KUPUJESZ KOMFORTOWO.Skontaktuj się...

Materace kieszeniowe, piankowe i bonellowe do łóżka

Po ciężkim dniu, marzeniem każdego z nas jest bez wątpienia położyć się na wygodnym materacu i oddać w objęcia Morfeusza. Wypoczynek i sen na wygodnym i dopasowanym do potrzeb materacu jest bardzo ważny dla naszego komfortu oraz zdrowia. Materace stanowią zatem niezwykle istotny element wyposażenia sypialni. Dodając do tego odpowiedniej jakości stelaże do łóżka możemy mieć pewność, zachowania prawidłowego ułożenia ciała podczas snu oraz odpowiedniego wypoczynku. Ułóż się wygodnie i wypoczywaj na najlepszym dla siebie materacu.

Jakie materace wybierać?

Rynek materacy obfituje w szereg różnego rodzaju rozwiązań wpływających na ponadprzeciętny komfort snu. Wygoda i precyzyjne dopasowanie materacy do bardzo różnych potrzeb Klientów leży u podstaw tak rozbudowanych propozycji. Decydując się na zakup materaca pod uwagę należy wziąć nie tylko jego wielkość i grubość, ale przede wszystkim budowę dopasowaną do naszych preferencji i wymagań. W ofertach sklepów znaleźć można szereg różnego rodzaju materacy, z których obecnie najpopularniejsze są bez wątpienia:

Doskonałe materace sprężynowe

Choć materace sprężynowe mają trochę większą wagę, warto zainwestować w nie ze względu na ich potwierdzoną wytrzymałość. Proponujemy materace sprężynowe w czterech rozmiarach:
80x200
90x200
140x200
160x200

 • Materace piankowe – zdecydowanie najpopularniejsze wersje materacy na rynku. Materace piankowe odznaczają się wysokim poziomem elastyczności, niezwykła lekkość (mająca istotne znaczenie chociażby podczas transportu lub przewracaniu materaca na drugą stronę), a także fantastyczna zdolność do szybkiego dostosowania się do kształtu ciała i pozycji użytkownika.
 • Materace sprężynowe kieszeniowe – zdecydowanie najwygodniejsze materace na rynku. Komfort ich użytkowania wynika z niezależnego działania każdej sprężyny wkładu. Sprężyny te umieszczone są w niezależnych kieszeniach, co pozwala im indywidualnie reagować na nacisk, precyzyjnie dopasowując się do kształtu ciała. Im więcej sprężyn w materacu kieszeniowym, tym większa wygoda. Materace kieszeniowe mają ponadto tę niesamowitą cechę, że śpiąc na łóżku z inną osobą, praktycznie nie czujemy jej ruchów. Spokojny sen i niebywały komfort – to cechy materacy kieszeniowych.
 • Materace bonellowe – jest to odmiana materacy kieszeniowych, w których sprężyny przyjmują kształt klepsydry.

Wśród powyżej wymienionych, najczęściej spotykanych materacy, warto zwrócić uwagę na ich modele przeznaczone dla młodzieży i dzieci. Materace dla nastolatków powinny gwarantować im najwyższy poziom komfortu, ale przede wszystkim umożliwić odpowiednie ułożenie ciała podczas snu. Dzięki odpowiedniemu podparciu każdej części ciała zapobiegać będziemy wadom postawy i zapewnimy młodzieży spokojny i zdrowy sen, niezwykle ważny w młodym wieku. Również najmłodsze dzieci wymagają wygodnego i gwarantującego zdrowie oraz odpowiedni rozwój maluchów. Wybierając materace dla dzieci warto sprawdzić, czy posiadają one odpowiednie atesty oraz rekomendacje, np. Instytutu Matki i Dziecka.

Dobrze dobrany materac nie powinien być ani zbyt twardy, ani zbyt miękki. Powinien być dobrany do wzrostu oraz wagi użytkownika. Powszechne przekonanie, że twardy materac jest najbardziej wygodny, nie jest prawdziwe, gdyż to poziom elastyczności oraz indywidualne oczekiwania decydują o tym, jak wygodny dla nas jest dany materac. Oczywiście są osoby, które uwielbiają spać na twardej powierzchni, jednak większość z nas będzie się w tej sytuacji męczyła. Również zapadanie się w zbyt miękki materac nie jest komfortowe. Twardość materaca określana jest najczęściej wartością Hx, gdzie:

 • H2 – przeznaczony dla osób do 80 kg wagi,
 • H3 – dla osób o wyższej wadze.

Materac powinien być więc sprężysty i dopasowany do naszej wagi, a także oczekiwań i indywidualnych preferencji. Dzięki temu doskonale dopasuje się do krzywizn naszego kręgosłupa. Kolejnym, równie ważnym elementem, na który warto zwrócić uwagę kupując materac, jest jego wielkość. Dobrze dobrany materac musi być o co najmniej 20 cm dłuższy od osoby, która ma na nim spać. Ważna jest również szerokość. W zależności od tego, kto ma spać na materacu, mogą one mieć różną szerokość, jednak przyjmuje się, że dla komfortowego snu dorosłej osobie wystarczy 70 cm szerokości materaca.

Nowoczesne materace oferują nam również tzw. strefy twardości. Możemy znaleźć na rynku modele o różnej ilości takich stref, od 1 do 7. Strefy te zostały wydzielone, aby zagwarantować użytkownikom odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała: głowy, szyi i barków, lędźwi, bioder, ud, łydek i stóp. Strefy twardości mają jednak zasadniczą wadę. Mianowicie zaprojektowane one zostały dla osób o średnim wzroście, które nie ruszają się za bardzo podczas snu. Jeżeli więc Twój sen należy do raczej niespokojnych i potrafisz zwiedzić cały materac w nocy, wybierz tradycyjny model bez stref twardości.

Najlepsza regeneracja i zdrowy sen dzięki materacom od Konsimo

Większość osób uważa, że to łóżko (a w praktyce rama łóżka) decyduje o jakości wypoczynku. Jednak w rzeczywistości to odpowiedniej sprężystości stelaż i przede wszystkim materac to kluczowe elementy pozwalające zapaść w zdrowy, regenerujący sen. Pamiętajmy, że każdy z nas śpiąc około 8 godzin dziennie spędza w łóżku średnio około 1/3 swojego życia. Mając to na uwadze, chyba warto zadbać o komfortowe warunki snu i wypoczynku. Zdecydowanie najlepszym sposobem na zapewnienie sobie zdrowego snu jest wybór odpowiedniego materaca. Jest to nie tylko zwykły element wyposażenia, ale przede wszystkim sposób na długie zdrowie i dobre samopoczucie. Dyskont meblowy Konsimo zaprasza do zapoznania się z wyjątkowymi materacami, doskonałymi do każdego łóżka i dla każdego śpiocha. Nasze materace dostępne są w różnych wielkościach, z różnym poziomem twardości oraz elastyczności. Oferujemy komplety pościeli, materace kieszeniowe, bonellowe i piankowe w najkorzystniejszych cenach. Materace ze sklepu Konsimo to najlepszy wybór dla zdrowego i regenerującego snu.

 1. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  699PLN
  629PLN
  -10%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  160x200 cm | sprężyny typu bonell/pianka PU | *biały

 2. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  479PLN
  429PLN
  -10%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  90x200 cm | sprężyny typu bonell/pianka PU | biały

 3. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  599PLN
  529PLN
  -12%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  140x200 cm | sprężyny typu bonell/pianka PU | *biały

 4. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  449PLN
  399PLN
  -11%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  80x200 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | biały

 5. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  749PLN
  679PLN
  -9%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  180x200x16 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 6. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  599PLN
  539PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  80x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 7. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  629PLN
  559PLN
  -11%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  90x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 8. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  929PLN
  839PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  140x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 9. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  1099PLN
  999PLN
  -9%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  160x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 10. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  1199PLN
  1099PLN
  -8%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  180x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 11. SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  679PLN
  619PLN
  -9%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS
  90x200x23 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 12. SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  899PLN
  809PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS
  140x200x23 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 13. SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  1099PLN
  999PLN
  -9%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS
  160x200x23 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 1. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  449PLN
  399PLN
  -11%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  80x200 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | biały

 2. ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU
  479PLN
  429PLN
  -10%
  SALE
  Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO
  80x200x17 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 3. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  479PLN
  429PLN
  -10%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  90x200 cm | sprężyny typu bonell/pianka PU | biały

 4. PRIMARI Materac piankowy
  499PLN
  449PLN
  -10%
  SALE
  Materac piankowy PRIMARI Materac piankowy PRIMARI
  80x200x18 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 5. ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU
  499PLN
  449PLN
  -10%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS
  80x200x20 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 6. ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU
  529PLN
  479PLN
  -9%
  SALE
  Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO
  90x200x17 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 7. ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU
  549PLN
  499PLN
  -9%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS
  90x200x20 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 8. PRIMARI Materac piankowy
  549PLN
  499PLN
  -9%
  SALE
  Materac piankowy PRIMARI Materac piankowy PRIMARI
  90x200x18 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 9. SPUMO Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco
  599PLN
  529PLN
  -12%
  SALE
  Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco SPUMO Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco SPUMO
  80x200 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka Visco | biały

 10. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  599PLN
  529PLN
  -12%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  140x200 cm | sprężyny typu bonell/pianka PU | *biały

 11. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  599PLN
  539PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  80x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 12. TAGUS Materac piankowy
  599PLN
  539PLN
  -10%
  SALE
  Materac piankowy TAGUS Materac piankowy TAGUS
  80x200x15 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 13. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  629PLN
  559PLN
  -11%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  90x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 14. TAGUS Materac piankowy
  629PLN
  569PLN
  -10%
  SALE
  Materac piankowy TAGUS Materac piankowy TAGUS
  90x200x15 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 15. SPUMO Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco
  679PLN
  599PLN
  -12%
  SALE
  Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco SPUMO Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco SPUMO
  90x200 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka Visco | biały

 16. SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  679PLN
  619PLN
  -9%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS
  90x200x23 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 17. TRIDUM Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR
  699PLN
  629PLN
  -10%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR TRIDUM Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR TRIDUM
  80x200x19 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU/pianka HR | *biały

 18. ELBANO Materac piankowy
  699PLN
  629PLN
  -10%
  SALE
  Materac piankowy ELBANO Materac piankowy ELBANO
  80x200x17 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 19. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  699PLN
  629PLN
  -10%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  160x200 cm | sprężyny typu bonell/pianka PU | *biały

 20. ATRENO Materac piankowy
  729PLN
  659PLN
  -10%
  SALE
  Materac piankowy ATRENO Materac piankowy ATRENO
  80x200x22 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 21. ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU
  749PLN
  669PLN
  -11%
  SALE
  Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO
  140x200x17 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 22. TRIDUM Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR
  749PLN
  669PLN
  -11%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR TRIDUM Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR TRIDUM
  90x200x19 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU/pianka HR | *biały

 23. ELATER Materac bonellowy, pianka PU
  749PLN
  679PLN
  -9%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER Materac bonellowy, pianka PU ELATER
  180x200x16 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 24. ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU
  749PLN
  679PLN
  -9%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS
  140x200x20 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 25. MASUM Materac-sprężyny keszeniowe pianka PU,HR
  779PLN
  699PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny keszeniowe pianka PU,HR MASUM Materac-sprężyny keszeniowe pianka PU,HR MASUM
  80x200x19 cm | Materac- sprężyny keszeniowe, pianka PU, pianka HR | *biały

 26. ELBANO Materac piankowy
  799PLN
  729PLN
  -9%
  SALE
  Materac piankowy ELBANO Materac piankowy ELBANO
  90x200x17 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 27. ATRENO Materac piankowy
  799PLN
  729PLN
  -9%
  SALE
  Materac piankowy ATRENO Materac piankowy ATRENO
  90x200x22 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 28. SPONGI Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU
  799PLN
  729PLN
  -9%
  SALE
  Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU SPONGI Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU SPONGI
  140x200 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 29. MAGNA Materac-sprężyny kieszeniowe, Lateks, PU
  829PLN
  749PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, Lateks, PU MAGNA Materac-sprężyny kieszeniowe, Lateks, PU MAGNA
  80x200x25 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 30. PRIMARI Materac piankowy
  829PLN
  749PLN
  -10%
  SALE
  Materac piankowy PRIMARI Materac piankowy PRIMARI
  140x200x18 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 31. MASUM Materac-sprężyny keszeniowe pianka PU,HR
  829PLN
  749PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny keszeniowe pianka PU,HR MASUM Materac-sprężyny keszeniowe pianka PU,HR MASUM
  90x200x19 cm | Materac- sprężyny keszeniowe, pianka PU, pianka HR | *biały

 32. ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU
  849PLN
  759PLN
  -11%
  SALE
  Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO
  160x200x17 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 33. ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU
  849PLN
  769PLN
  -9%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS
  160x200x20 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 34. SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  899PLN
  809PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS
  140x200x23 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 35. TAGUS Materac piankowy
  899PLN
  819PLN
  -9%
  SALE
  Materac piankowy TAGUS Materac piankowy TAGUS
  140x200x15 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 36. SPONGI Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU
  899PLN
  829PLN
  -8%
  SALE
  Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU SPONGI Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU SPONGI
  160x200 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 37. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  929PLN
  839PLN
  -10%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  140x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 38. MAGNA Materac-sprężyny kieszeniowe, Lateks, PU
  929PLN
  849PLN
  -9%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, Lateks, PU MAGNA Materac-sprężyny kieszeniowe, Lateks, PU MAGNA
  90x200x25 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 39. PRIMARI Materac piankowy
  929PLN
  849PLN
  -9%
  SALE
  Materac piankowy PRIMARI Materac piankowy PRIMARI
  160x200x18 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 40. ELATER PLUS Materac bonellowy, pianka PU
  929PLN
  849PLN
  -9%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU ELATER PLUS
  180x200x20 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 41. SPUMO Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco
  949PLN
  849PLN
  -11%
  SALE
  Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco SPUMO Materac - sprężyny kieszeniowe, Visco SPUMO
  140x200 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka Visco | biały

 42. ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU
  949PLN
  859PLN
  -9%
  SALE
  Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO Materac bonellowy, kokos, pianka PU ELATER ECO
  180x200x17 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU | *biały

 43. SPONGI Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU
  999PLN
  899PLN
  -10%
  SALE
  Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU SPONGI Materac- sprężyny kieszeniowe, pianka PU SPONGI
  180x200x18 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 44. TRIDUM Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR
  999PLN
  899PLN
  -10%
  SALE
  Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR TRIDUM Materac bonellowy, pianka PU, pianka HR TRIDUM
  140x200x19 cm | sprężyny typu Bonnel/pianka PU/pianka HR | *biały

 45. TAGUS Materac piankowy
  999PLN
  899PLN
  -10%
  SALE
  Materac piankowy TAGUS Materac piankowy TAGUS
  160x200x15 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 46. PRIMARI Materac piankowy
  1099PLN
  999PLN
  -9%
  SALE
  Materac piankowy PRIMARI Materac piankowy PRIMARI
  180x200x18 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 47. TAGUS Materac piankowy
  1099PLN
  999PLN
  -9%
  SALE
  Materac piankowy TAGUS Materac piankowy TAGUS
  180x200x15 cm | Pianka poliuretanowa | *biały

 48. SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  1099PLN
  999PLN
  -9%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI ECO
  160x200x19 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały

 49. SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU
  1099PLN
  999PLN
  -9%
  SALE
  Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS Materac-sprężyny kieszeniowe, kokos, PU SPONGI PLUS
  160x200x23 cm | sprężyny kieszeniowe/pianka PU | *biały