Konsimo.pl oficjalnym dystrybutorem porcelany prestiżowych marek

Rozpoczęliśmy współpracę z prestiżowymi polskimi markami specjalizującymi się w produkcji porcelany. Członkowie grupy porcelanowej: Lubiana i Chodzież oraz producenci Waza Poland i Bogucice mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i renomą wśród polskich konsumentów.

Porcelana dostępna w sklepach stacjonarnych i na naszej stronie!

Nasze nowe kolekcje porcelany takie jak Maria Teresa Złota Linia czy AGAWA GOLD znajdziecie Państwo zarówno na naszej stronie internetowej jak i w naszych sklepach stacjonarnych w lokalizacjach: Warszawa Galeria MłocinyTychy Gemini ParkPoznań Galeria PESTKA i Leszno Pasaż Zatorze. Zapraszamy serdecznie!

Chodzież: Maria Teresa

Kolekcje Maria Teresa Złota Linia i Maria Teresa Platyna od lat goszczą na polskich stołach. Niezawodny i klasyczny wzór z Chodzieży dumnie reprezentuje ponadczasową elegancję, nie pomijając przy tym potrzeb współczesnych klientów. Zestaw obiadowy Maria Teresa Złota Linia to biała porcelana najwyższej jakości z pięknym zdobieniem. Z kolekcji Maria Teresa Złota Linia dostępny jest też zestaw kawowy dla sześciu osób, który również wykonany jest z pięknej białej porcelany z eleganckim wykończeniem.

Bogucice: New Hollis Gold

Serwis herbaciany NEW HOLLIS GOLD świetnie sprawdzi się na oficjalnych uroczystościach i zaimponuje podczas spotkań ze znajomymi. Biała porcelana w połączeniu z efektywnymi zdobieniani robi niesamowite wrażenie. Ten Zestaw dla 6 osób składa się z 6 filiżanek, 6 spodków i 6 talerzyków deserowych.