O marce

Konsimo. to polska marka wyposażenia wnętrz, którą tworzą kreatywni pasjonaci wzornictwa, projektanci, technolodzy drewna i mebli, inżynierowie produkcji, kupcy i cały ponad 70 osobowy zespół. Zaledwie w ciągu 7 lat udało nam się stworzyć ponad 5.000 produktów marki konsimo, które oferujemy w naszych sklepach stacjonarnych w Polsce oraz w sprzedaży internetowej w Polsce, Niemczech, Francji, Anglii, Czechach, Słowacji i pozostałych 15 krajach.
Marka konsimo. to unikatowe kolekcje mebli skrzyniowych i tapicerowanych, tekstylia domowe, oświetlenie, zastawy stołowe i produkty do jadalni, szeroka gama artykułów dekoracyjnych i do ogrodu Nasze produkty są doceniane nie tylko przez naszych Klientów ale również ekspertów z dziedziny meblarstwa, czego dowodem jest Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020 za kolekcję dziecięcych mebli MIRUM oraz Certyfikat Dobra Marka 2020 w kategorii najlepsze sklepy meblowe.
Projektując nasze produkty inspirujemy się zarówno globalnymi jak i lokalnymi trendami, które obserwujemy podczas naszych podróży i wizyt na targach designu w Europie, Hong Kongu i Azji. Wiele naszych odbytych wizyt zaowocowało pięknymi i funkcjonalnymi produktami, które cieszą zarówno nas jak i naszych klientów. Nasz zespół wspierany jest również poprzez współpracujących z nami projektantów i technologów, chociażby z Uniwersytetu Przyrodniczego i Artystycznego w Poznaniu. Wspólnie udało nam się zaprojektować i wyprodukować szeroką gamę pięknych i funkcjonalnych produktów. Funkcjonalność oraz bardzo dobra jakość produktów naszej marki nie byłaby możliwa bez współpracujących z nami producentów z Polski i innych 10 krajów na świecie.
Nasi kupcy, technolodzy i kontrolerzy jakości permanentnie dbają aby produkty marki konsimo były solidnie wykonane oraz posiadały najwyższy możliwy standard jakości, potwierdzony certyfikatami CE, TUV SUD czy SGS. Konsimo. to marka, której misją jest oferowanie solidnie wykonanych, unikatowych i atrakcyjnych cenowo produktów. Naszym celem pozostaje poszerzenie oferty we wszystkich kategoriach aby nasi Klienci posiadali jeszcze większy wybór produktów, które cieszą.

W konsimo. nie czekasz na produkty – to produkty czekają na Ciebie

Koncept konsimo. oferuje w sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży internetowej ponad 7000 produktów w kategoriach: meble, tekstylia domowe, oświetlenie, jedzenie, ogród oraz dekoracje. Zdecydowana większość, tj. około 95% naszych produktów dostępna jest od ręki i znajduje się w naszym magazynie centralnym oraz w sklepach stacjonarnych. Tym samym posiadamy największą w Polsce ofertę mebli, sof, narożników, foteli i krzeseł dostępnych od ręki
Nasz własny magazyn centralny zlokalizowany jest w Puszczykowie pod Poznaniem i realizuje wysyłki dla naszych klientów z całej Polski i zza granicy. W konsimo. mamy świadomość, że jakość naszych produktów jest równie ważna jak logistyczna obsługa naszych klientów. Dlatego też, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie logistyki, którzy profesjonalnie i szybko dostarczają produkty do naszych klientów w całej Polsce. Takie firmy jak No Limit, Rohlig Suus, Ambro Express, Fedex, DHL oraz nasz własny Konsimo ServicePack. zapewniają szybki transport z wniesieniem a nawet montażem mebli w każdym zakątku Polski. Wszystkie wysyłane produkty są solidnie zapakowane i dodatkowo ubezpieczone w transporcie.

Konsimo. to najlepszy stosunek jakości, designu i ceny

Tworzenie pięknych i funkcjonalnych produktów dla domu jest naszą pasją, którą dzielimy się z naszymi klientami już od wielu lat. Nasze produkty są bardzo starannie projektowane, testowane i wdrażane do seryjnej produkcji po uprzednim starannym wyselekcjonowaniu materiałów, komponentów i surowców. Dążymy aby jakość naszych produktów gwarantowała naszym klientom długoletni komfort użytkowania i spełniała ich oczekiwania przez wiele lat. Aby temu sprostać używamy w naszych produktach materiałów, surowców oraz mechanizmów czołowych firm niemieckich, włoskich i polskich a solidne wykonanie gwarantują polskie fabryki mebli. Polska produkcja to nie tylko jakość ale również atrakcyjna cena, którą uzyskujemy dzięki efektom skali wieloseryjnej produkcji i brakiem jakichkolwiek pośredników w całym procesie tworzenia produktu. Dzięki temu konsimo. daje gwarancję nie tylko wyjątkowego wzornictwa i solidnej jakości ale przede wszystkim najniższych cen produktów w danej kategorii.

Konsimo. to unikatowe wzornictwo oraz niepowtarzalne kolekcje w różnych stylach

W procesie tworzenia naszych kolekcji mebli, sof, krzeseł, lamp i innych produktów bierze udział nasz wieloosobowy zespół projektantów, designerów, technologów oraz inżynierów.
Jesteśmy również wdzięczni współpracy z naszymi partnerami z Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Artystycznego w Poznaniu. Prof. Jolanta Usarewicz-Owsian, Prof. Marek Owsian, Prof. Dr Hab. Inż. Jerzy Smardzewski już od wielu lat wspierają konsimo. w tworzeniu unikatowych i funkcjonalnych produktów. Efektem tej współpracy stała się między innymi kolekcja bezpiecznych mebli dla dzieci MIRUM, która zdobyła najwyższe polskie wyróżnienie w dziedzinie meblarstwa czyli Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020.

100% real photo

W konsimo chcemy jak najlepiej oddać charakter sprzedawanych mebli twardych, tapicerowanych i dekoracji. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości zdjęć. Wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym to w 100% real photo.   Jeśli robisz zakupy na konsimo.pl możesz mieć pewność, że wszystkie, nawet najmniejsze produkty są fotografowane.