SERVICE PACK – usługa dostawcza

Zakupy w dyskoncie meblowym konsimo. są nie tylko łatwe, ale dzięki obsłudze naszych doradców są także przyjemne. Dowiedz się więcej o naszej usłudze dostawczej Service Pack.

dostępna wyłącznie przy zakupach w sklepach stacjonarnych KONSIMO

Zakupy w dyskoncie meblowym KONSIMO są nie tylko łatwe, ale dzięki obsłudze naszych doradców są także przyjemne. Aby podnieść komfort zakupów i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy wprowadzić kompleksową usługę dostawczą – Service Pack. Jest to szeroki pakiet usług gwarantujący nie tylko transport, ale także wniesieniemontaż sprzątanie pomontażowe. Service Pack to najwyższa jakość dostawy.

TRANSPORT

Drobne produkty w salonie meblowym konsimo. możesz sam zabrać do domu. Problem z transportem może pojawić się przy meblach twardych i tapicerowanych. Właśnie dlatego wyszliśmy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stworzyliśmy kompleksową usługę Servce Pack, która zawiera transport mebli pod wskazany przez Państwa adres. Jest to bardzo wygodny sposób na to, by wybrane meble twarde i tapicerowane szybko trafiły do Państwa domów. Profesjonalny transport własny dyskontu meblowego KONSIMO połączony z wyspecjalizowaną firmą logistyczną gwarantuje wysoką jakość obsługi. OPIS: 1.Kompletujesz swój zestaw mebli. 2.W ciągu 24 godzin otrzymujesz telefon z naszego Service Packu w celu ustalenia daty i czasu dostawy. 3.W ustalonym dniu meble trafiają do Ciebie. 4.Wyspecjalizowany transport i wysoka jakość obsługi.

WNIESIENIE

Kupili Państwo meble i zamówili transport, ale martwią się, kto je wniesie do mieszkania bez uszkodzenia? Mogą być Państwo spokojni, ponieważ nasz Service Pack zadba o wniesienie każdego mebla. Podczas wnoszenia zarówno produkt, jak i ściany, framugi czy podłogi nie zostaną w żaden sposób uszkodzone. W trosce o komfort naszych Klientów zadbaliśmy o to, by oferowana przez nas usługa była wykonywana na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego nie muszą się Państwo  przejmować wniesieniem mebli, ponieważ wniosą je profesjonaliści. Pamiętaj! Zamówione meble nie są zwykłą paczką. Meble nie są także bagażem podręcznym. Mogą mieć rozmiar 250x150x100 cm i ważyć od 50-150 kg! OPIS: 1.Profesjonalna usługa wniesienia mebli. 2.Gwarantujemy, że podczas wnoszenia meble, jak i ściany, framugi i podłogi nie zostaną uszkodzone.  

WNIESIENIE

Każdy produkt KONSIMO posiada dołączoną instrukcję obsługi i montażu. Tylko po co mają Państwo robić to sami, skoro nasz Service Pack może zrobić to za Was? Oprócz transportu i wniesienia Service Pack posiada także usługę montażu. Kupując meble często nie zdajemy sobie sprawy, że posiadają one specyficzny montaż. Dobrze złożony narożnik, sofa czy szafa gwarantuje dłuższe życie mebla. Montaż mebli twardych oscyluje w granicach 3-5 godzin składania, a ich waga często przekracza 100 kg. Dlatego nasz Service Pack zapewnia, że meble zostaną złożone przez naszych specjalistów. Profesjonalna usługa montażowa Service Packu jest gwarancją oszczędności Państwa czasu. Service Pack nie tylko zmontuje meble, ale także ustawi je we wskazanym przez Państwa miejscu. Opis: 1.Montaż, podobnie jak transport i wniesienie jest częścią Service Packu. 2.Otrzymujesz profesjonalnie zmontowany mebel. 3.Gotowy do użytku mebel zostanie ustawiony we wskazanym przez klienta miejscu.

SPRZĄTANIE PO MONTAŻOWE

Service Pack to kompleksowa usługa, która nie tylko dostarczy, wniesie i zmontuje meble, ale także zabierze wszystkie opakowania. Po odwiedzinach naszego Service Packu pozostaje tylko profesjonalnie złożony mebel, a Państwo nie muszą martwić się uszkodzoną podłogą, ścianą i framugami. Meble zmontowane, opakowania zabrane, a Państwo mogą cieszyć się nowym wyposażeniem mieszkania.    Zawsze po usłudze wniesienia i montażu wszystkie kartony i opakowania są zabierane. Opis: 1.Po dostarczeniu usługi specjaliści Service Pack zabiorą wszystkie opakowania. 2.Mebel zostaje ustawiony w wybranym miejscu i od razu można z niego korzystać. 3.Brak uszkodzonych ścian, podłóg i framug.
Pełna oferta usług Service Pack jest dostępna wyłącznie u doradców w sklepach stacjonarnych KONSIMO. Zakres Service Pack dostępny w online shop konsimo.pl jest widoczny w zakładce "Dostawa" znajdującej się przy kazdym produkcie. Poszczególne opcje Service Pack są opisane w zakładce "Dostawa", która znajduje się przy kazdym produkcie. Mogą Państwo zapytać o dostępne opcje Service Pack doradców w sklepie stacjonarnym lub telefonicznie pod nr telefonu: 538 207 200.