Wszystko dostępne od ręki
Zawsze niskie ceny
Tel. 538 207 200

idea.

 

IDEA DYSKONTU MEBLOWEGO KONSIMO.

Uważamy, że każdy ma prawo do mieszkania i przebywania w estetycznym i stylowym wnętrzu. Uważamy również, ze kierując się pasją tworzenia, dzięki wytrwałości i pracowitości zespołowej oraz przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie to osiągnąć. Tak narodził się koncept konsimo.

 

Koncept konsimo. powstał dzięki  idei oferowania ludziom wysokiej jakości produktów w dobrej cenie i dostępnych od ręki. Chcemy, by nasze meble, meble tapicerowane oraz akcesoria wyposażenia wnętrz były dostępne dla wszystkich. Dlatego staramy się mieć konkurencyjne ceny. Funkcjonalność, wysoka jakość i połączenie klasyki z nowoczesnym designem sprawia, że w salonie meblowym konsimo. każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy, by wystrój Waszego mieszkania i domu odzwierciedłał ich jedyny i niepowtarzalny styl.

 

Pomysł zrodził się z chęci stworzenia konceptu, który proponuje produkty własne i wzornictwo w wielu stylach.

 

Koncept konsimo. opiera się na kilku bardzo ważnych dla nas wartościach:

 

WSZYSTKO zawsze dostępne od ręki

Chcemy się cieszyć nowymi produktami i ładnym wnętrzem natychmiast. Nie chcemy czekać wielu tygodni na wyprodukowanie mebla. Dlatego cały nasz asortyment, a zwłaszcza meble,  jest dostępny zawsze od ręki.

 

zawsze NISKIE CENY

Zawsze dajemy z siebie wszystko, dlatego niskie ceny mamy przez cały rok na wszystkich produktach. Pracujemy bez pośredników, dbamy o koszty w każdej dziedzinie działalności i stosujemy najniższe możliwe marże, aby oferować Tobie stale najniższe ceny.

 

konsimo. to JAKOŚĆ I CENA

Aby każdy był zadowolony z naszych produktów, systematycznie i wytrwale dążymy do wypracowania najwyższej jakości przy utrzymaniu najniższych możliwych cen na rynku. Tworzymy produkty o wysokiej jakości i nietuzinkowej stylistyce, ale równocześnie kontrolujemy koszty wytworzenia i logistyki, aby dać naszym Klientom jak najniższą cenę. Dzieje się tak dlatego, że pracujemy wyłacznie i bezpośrednio z najlepszymi producentami naszych produktów w Polsce i na świecie.

 

DESIGN & QUALITY by konsimo.

Nasz zespół składający się z projektantów, stylistów, designerów, a także z technologów, konstruktorów i kupców tworzy produkty zarówno ładne, jak i solidne. Projektujemy, stylizujemy i tworzymy produkty według najnowszych trendów zarówno polskich, jak i światowych. Zwracamy szczególną uwagę na to, by nasze produkty wyróżniały się wysoką jakością, solidnością wykonania i dbałością o detal. Tworząc produkt definiujemy jego jakość i sposób wykonania. Decydujemy o użytych materiałach i surowcach oraz kontrolujemy na każdym etapie produkcji jego wykonanie.

 

wyjątkowe PROJEKTY i STYLE

Oferowane przez nas produkty są w całości zaprojektowane i stylizowane przez konsimo. Dzięki temu masz pewność, że o wystrój Twojego domu dba kadra wykwalifikowanych projektantów i stylistów. Projektując, dbamy o to, by meble, meble tapicerowane oraz akcesoria wyposażenia wnętrz były funkcjonalne i dopasowane do polskiej architektury mieszkaniowej. Z salonem meblowym konsimo. masz pewność, że Twoje mieszkanie będzie nie tylko stylowe, ale również funkcjonalne. 

 

JAKOŚĆ i GWARANCJA konsimo.

Kupując nasze meble i meble tapicerowane w bezkonkurencyjnych cenach dajemy Ci gwarancję jakości konsimo. Połączenie oryginalnego designu z doświadczeniem i długoletnią tradycją polskich producentów mebli pozwala uzyskać innowacyjne produkty, cieszące oko, jak i kieszeń!  

 

ROZWÓJ z konsimo.

Tworząc meble wyprodukowane wyłącznie w Polsce wspieramy i przyczyniamy się do rozwoju polskich firm meblarskich, a Tobie dajemy gwarancję, że meble będą posiadały najwyższą jakość.  

 

Oryginalne wzornictwo, solidne wykonanie oraz najniższe ceny to cechy wyróżniające konsimo. na rynku!