Produkty
dostępne od ręki
Ponad 98% produktów w naszym asortymencie znajduje się na stanie magazynowym. W KONSIMO znajdziesz najszerszą ofertę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce gotowych do natychmiastowej wysyłki. W KONSIMO TO PRODUKTY CZEKAJĄ NA CIEBIE. więcej...
Nasze sklepy
stacjonarne
Odwiedź nasze sklepy stacjonarne w Poznaniu, Lesznie, nowe salony w Warszawie i Tychach oraz od marca sklep w Gdańsku. Cały asortyment możesz zobaczyć i ocenić na żywo we wszystkich naszych sklepach. Zakupione produkty zabierz ze sobą, a meble dostarczymy pod wskazane miejsce lub odbierz je osobiście w sklepie po uprzedniej awizacji. W KONSIMO PRODUKTY ZOBACZYSZ NA ŻYWO. lista sklepów...
30 dni
na zwrot towaru
Nie jesteś zadowolony? Masz prawo do zwrotu wszystkich zakupionych towarów, niezależnie od formy zamówienia (sklep internetowy, mail, telefonicznie) w ciągu 30 dni kalendarzowych. W KONSIMO MASZ PRAWO ZMIENIĆ ZDANIE. więcej...
Hotline: 538 207 200
konsimo@konsimo.pl

Filiżanki i spodki

Poranek w towarzystwie ciepłego napoju — bez względu na to, czy jest to kawa, czy też herbata — to bez wątpienia dobry sposób na rozpoczęcie dnia. Jednak, aby w pełni cieszyć się ulubionym naparem, warto wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednie naczynie. W ofercie naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie szeroki wybór wysokiej jakości filiżanek, dzięki którym z powodzeniem uczynisz ze spożywania ulubionego napoju prawdziwy rytuał. Wkrocz do świata porcelany i przebieraj w propozycjach, stanowiących o sile niniejszej kategorii.

Filiżanki do kawy i herbaty — doskonały sposób na rozpoczęcie dnia!

Bez względu na to, czy aromatycznym naparem pragniesz cieszyć się jedynie w swoim własnym towarzystwie, czy może ulubiony napój najlepiej smakuje Ci w gronie przyjaciół — eleganckie i wygodne filiżanki do herbaty lub kawy stanowią nieodzowny element każdej zastawy. Modele prezentowane poniżej idealnie sprawdzą się zarówno w kontekście codziennych posiłków, niezobowiązujących spotkań w gronie znajomych, jak i nieco bardziej uroczystych okoliczności.
Aby nasza oferta w możliwie największym stopniu odzwierciedlała potrzeby oraz gusta naszych klientów, dołożyliśmy wszelkich starań, by poniższy asortyment filiżanek do herbaty oraz kawy stanowił zbiór tyleż atrakcyjny, co różnorodny. Poniżej znajdziesz obszerną selekcję wariantów, do której z łatwością dobierzesz odpowiedni spodek. To, czy postawisz na elementy utrzymane w identycznej tonacji kolorystycznej, czy skomponujesz unikalne połączenie uzupełniających się odcieni, zależy tylko od Ciebie!

Filiżanki do herbaty i kawy — szeroki wybór modeli

Poniższa selekcja stanowi stosunkowo kompleksowy przekrój wariantów kolorystycznych — naszym celem było zapewnienie dostatecznej swobody wyboru, aby każdy był w stanie dopasować filiżanki do kawy oraz herbaty do już posiadanego wyposażenia. Królują tutaj barwy pastelowe — przede wszystkim beże, szarości oraz inne kolory w nieco bardziej subtelnym wydaniu — choć nie zabrakło również propozycji dla zwolenników trochę bardziej wyrazistych odcieni. Naturalnie w naszych zbiorach nie mogło także zabraknąć tradycyjnej czerni.

Wśród naszych propozycji znaleźć można naczynia wykonane z kamionki, ceramiki lub nawet porcelany. Każdy z tych materiałów charakteryzuje się nieco innymi parametrami w zakresie wytrzymałości oraz przewodzenia ciepła, dlatego warto zdecydować się na te filiżanki do herbaty i kawy, które najbardziej odpowiadać będą naszym potrzebom. Jednak bez względu na wybór materiału możesz mieć pewność, że produkty te posłużą Ci przez wiele kolejnych lat.

Prosty sposób na ożywienie zastawy stołowej!

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zaprosić Cię do zapoznania się z przygotowaną przez nas selekcją filiżanek do kawy oraz herbaty. Szczegółowe informacje na temat materiału, z którego zostały wykonane, a także sposobu użytkowania znajdziesz w rozwinięciu odpowiedniej oferty na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie asortymentu.