Dobrze dobrani

Co zrobić, by mieszkanie tętniło życiem? Wystarczy zadbać o odpowiedni wystrój stołu w taki sposób, by jego dodatki zachęciły domowników do wspólnego spędzania przy nim czasu. Konsimo. ma dla Was kilka propozycji.

Co zrobić, by mieszkanie tętniło życiem? Wystarczy zadbać o odpowiedni wystrój stołu w taki sposób, by jego dodatki zachęciły domowników do wspólnego spędzania przy nim czasu.

Komsimo. ma kilka propozycji na wybór zarówno stołu, krzeseł i dodatków, ponieważ dopiero połączenie ze sobą tych wszystkich elementów jest w stanie odzwierciedlić charakter Waszego mieszkania.

STÓŁ

Stół kojarzy nam się z domem i domowym ogniskiem. To także symbol  gościnności i jednoczenia się. Właśnie dlatego to właśnie stół jest centralny punktem w każdym domu. Przy nim spotykamy się z rodziną, by spędzać nie tylko uroczyste święta, ale także codzienne chwile. Nie jest ważne czy posiadamy dużą jadalnię czy niewielką kuchnię – usiąść przy stole lubi każdy. Stoły konsimo. zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Ich atutem jest wysoka jakość i stylowy wygląd, który wpasuje się niemal w każde wnętrze. Dodatkowo stoły konsimo. posiadają funkcję rozsuwania – by każdy znalazł swoje miejsce przy stole.

KRZESŁA

Jeśli jest stół to muszą być i krzesła – jedne z najpopularniejszych mebli, bez których trudno jest wyobrazić sobie mieszkanie. Najlepiej, by miały oparcie i miękkie obicie. Wygodne krzesło to podstawa udanego posiłku, odpoczynku, czy chwili wytchnienia przy popołudniowej kawie… Krzesła konsimo. różnią się od innych krzeseł miękkimi obiciami oraz ponadczasowymi wzorami. Wysoka jakość ich wykonania jest gwarancją wygody użytkowania. Nasze krzesła, choć wykonane w klasycznym stylu, z łatwością wpasują się w każde wnętrze.

DODATKI

Dodatki mają cieszyć oko. Obrus, bieżnik, podkładki, świeczki… to oraz wiele innych rzeczy składają się na ozdobę naszego stołu. Duży, pięknie udekorowany stół ma zapraszać do spędzania przy nim czasu i zjedzenia posiłku. Dodatki tworzą nastrój, są dopełnieniem całości wnętrza. Bieżnik OPODI z delikatnym wzorem i podkładka ESELLA nie tylko chronią stół, ale także wprowadzają przytulną i domową atmosferę. Talerze z serii CARLINA o kwadratowym kształcie sprawią, że nasz stół będzie wyglądał niezwykle ciekawie. Dopełnieniem będą oczywiście jeszcze dodatki w postaci kubków, wazonów czy miseczek.