Jak udekorować stół na I Komunię Świętą?

Planując komunijną uroczystość w domu nie zapomnij o odświętnym udekorowaniu stołu! Oto kilka rad pomocnych w przygotowaniu wspaniałego przyjęcia komunijnego.
I Komunia Święta jest wyjątkowym czasem w życiu każdego dziecka. Wszyscy rodzice pragną, by był to idealny dzień, który zostanie na długo w pamięci dziecka, jak i zgromadzonych gości. Dlatego warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Odpowiednio udekorowany stół jest jednym z nich. Planując komunijną uroczystość w domu nie zapomnij o odświętnym udekorowaniu stołu! Oto kilka rad, które pomogą w przygotowaniu wspaniałego przyjęcia komunijnego dla Twojego dziecka.

STÓŁ

Stół, zaraz obok wyszukanego menu, jest podstawą podjęcia wszystkich gości. Bardzo ważne jest, by posiadał funkcję rozsuwania, która pozwoli na zwiększenie jego powierzchni. Na takie i inne uroczystości, Konsimo. oferuje stoły wykonane z wysokiej jakości materiałów, w różnorodnych stylach i kolorach. Każdy z naszych stołów jest rozsuwany, więc dla nikogo nie zabraknie miejsca!

KRZESŁA

Krzesła stanowią dopełnienie stołu. Wygodne krzesło także wpłynie na nastrój gości obecnych na przyjęciu. Ważne, by wybrane przez Ciebie krzesła współgrały wizualnie ze stołem, dekoracjami i uroczystym charakterem wydarzenia. W konsimo. skompletujesz cały zestaw, w interesującym Cię stylu. I co więcej… wszystko jest dostępne od ręki!

NAKRYCIE

Skoro mamy już odpowiedni stół i krzesła, kolejnym krokiem jest zatroszczenie się o nakrycie stołu. Delikatne obrusy i bieżniki konsimo. sprawdzą się idealnie. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość to cecha, która wyróżnia konsimo. Nie bez znaczenia są również kolory, które pojawiają się przy okazji tej uroczystości. W nakryciu od zawsze króluje biel i odcienie koloru kremowego uzupełnione odpowiednimi dodatkami.

ZASTAWA

Zastawa, jako dopełnienie nakrycia powinna współgrać z całym wystrojem uroczystości. Odpowiednio dopasowana będzie zachwycała i zachęcała do cieszenia się przyjemnością jedzenia i miło spędzonego czasu. Zastawa komunijna powinna odznaczać się delikatnością i elegancją. Kolor biały podkreśla barwy uroczystości jaką jest I Komunia Święta. Skompletowanie zastawy w konsimo. zajmie niewiele czasu, a będzie Ci służyła przez lata.

DEKORACJE

Ostatnim ogniwem przygotowań komunijnych są dekoracje umieszczone na stole. By wszystko ze sobą współgrało stół, przy którym podejmiemy dziecko i przybyłych gości powinien także posiadać odpowiedni wystrój. Wazon ze świeżymi kwiatami, filiżanki na kawę i herbatę, figurki dekoracyjne – to wszystko składa się na niepowtarzalną aranżację. W konsimo. zadbaliśmy o to, by każdy, nawet najmniejszy szczegół idealnie ze sobą współgrał.