Jakie hokery do kuchni wybrać?

Hokery dawniej kojarzyły się jedynie z barami lub z klubami. To idealne siedzisko, aby można było wygodnie usiąść przy wysokim barze. Prosto z klubów hokery podbiły kuchenne wnętrza mieszkań i domów. Hokery do kuchni cieszą się niezmienną popularnością. Które będą najlepszym wyborem? 
hokery do kuchni

Hokery do wyspy

Dobrze zaprojektowane mieszkanie powinno być wyposażone w funkcjonalne rozwiązania. Moda i panujące trendy nieustannie się zmieniają. Dotyczy to również potrzeb użytkowników, które ewoluują i stawiają na wygodę połączoną z estetyką. Dominuje kierunek skupiający się na oszczędności przestrzeni i maksymalizowania funkcjonalności. Poszukiwane są coraz nowsze i niekiedy zaskakujące rozwiązania. Skutkiem takich przeobrażeń jest łączenie pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, np. kuchni z salonem. Pojawiają się ciekawe rozwiązania aranżacji mebli, np. rozdzielanie dwóch pomieszczeń barem lub wyspą, wokół której stoją krzesła barowe. Hokery do wyspy kuchennej są praktycznym i przyciągającym wzrok rozwiązaniem szczególnie w pomieszczeniach o niewielkim metrażu.

Skojarzenie krzeseł barowych z chybotliwymi i niewygodnymi stołkami można puścić w niepamięć. Obecnie hokery do wyspy kuchennej są komfortowe, funkcjonalne i estetyczne. Mają odpowiednio wyważony środek ciężkości chroniący przed przechyleniem i upadkiem. Stoją na stabilnych nogach, a wygodny podnóżek, który znajduje się na optymalnej wysokości zapewnia jeszcze większy komfort z korzystania z krzesła barowego.

hokery do kuchni nowoczesne

Hokery do kuchni nowoczesne

Hokery kuchenne są oryginalne, lekkie i wyróżniają je ergonomiczne wymiary. Będą idealne do wielofunkcyjnych wnętrz. Krzesła barowe charakteryzuje niezwykła estetyka, która wprowadza do mieszkania nastrojowy klimat. Aranżacja wykonana z hokerów i kuchennej wyspy albo drewnianego blatu, które oddzielają pomieszczenia, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Będą chętnie wykorzystywane w czasie codziennych obiadów i śniadań oraz podczas weekendowych spotkań w gronie znajomych. Hokery do kuchni czarne są uniwersalnym rozwiązaniem, które będzie dobrze prezentowało się zarówno podczas posiłków z rodziną, jak i imprezy z przyjaciółmi. Układ krzeseł barowych wokół blatu lub wyspy sprzyja komfortowej rozmowie towarzyskiej.

Hokery do kuchni czarne będą dobrze prezentowały się w towarzystwie barowego stołu, co będzie świetnie wpisywało się w mieszkanie urządzone w stylu nowojorskim lub industrialnym. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnego stołu z klasycznymi krzesłami. Sprawdzi się szczególnie w mieszkaniach o małym metrażu, w których ważna jest dobrze zagospodarowana przestrzeń. Hokery optycznie powiększają pomieszczenie dzięki smukłym kształtom i wysokim nóżkom. Zmniejszają efekt zatłoczenia pokoju i nadają charakteru aranżacji.

Hokery do kuchni drewniane

Urządzanie jadalni niesie ze sobą różne dylematy związane z wyborem stylu pomieszczenia, kolorystyki, kształtów i form mebli. Jaki stół i jakie krzesła? Ciekawym rozwiązaniem może okazać się wyspa lub blat z hokerami. Krzesła hokery do kuchni to funkcjonalne rozwiązanie. Mają zastosowane różne udogodnienia, które wpływają na komfort użytkowania, np. oparcia na nogi oraz plecy. Niektóre modele mają możliwość regulacji wysokości, co umożliwia dostosowanie krzesła do użytkownika. Krzesła barowe są wykonane z różnych materiałów i mają różne formy wykończenia, aby z łatwością można było je dopasować do każdego stylu wnętrza.

hokery do kuchni drewniane

Hokery są estetyczne i modne, jednak powinny współgrać z pozostałymi elementami wystroju i nie tylko ze stołem, ale z całą aranżacją pomieszczenia. Styl klasyczny będzie pasował do krzeseł drewnianych lub tapicerowanych, które mają luksusowy charakter i eleganckie wykończenie. Nowoczesny styl będzie odpowiedni dla hokerów obrotowych, pokrytych ekoskórą i wykonanych z tworzyw sztucznych. Krzesła hokery do kuchni pozwalają na swobodę w kwestii doboru kolorystyki i kształtu. Są łatwe w pielęgnacji i trwałe.