Kolorowa porcelana – wprowadź barwy na stół!

Kolorowa porcelana to jeden z najbardziej szlachetnych wyrobów ceramicznych, a jednocześnie wyśmienita ozdoba każdego stołu! Jeżeli szukasz zestawów obiadowych dla siebie lub na prezent, rozważ zakup pięknych kompletów kolorowej porcelany z oferty Konsimo.pl
kolorowa porcelana

Kolorowa porcelana obiadowa - dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać serwis obiadowy wykonany z wyjątkowej, kolorowej porcelany? Ponieważ tego typu wyroby ceramiczne to inwestycja na całe lata. Można je wykorzystywać na co dzień lub przy bardziej odświętnych okazjach. Jedno jest pewne - kolorowa porcelana obiadowa wprowadzi na Twój stół feerię barw. Porcelanowe zestawy obiadowe są miłe, aksamitne w dotyku i pasują do wszystkich aranżacji. To ponadczasowe komplety naczyń, które oczarują Twoich gości. 

zestaw obiadowy kolorowy

Dlaczego kolorowa porcelana obiadowa jest tak wyjątkowa? Chociaż białe zestawy to klasyka, odrobina koloru jest zawsze w modzie. Kolory ożywią każdy stół i wprowadzą radosną atmosferę w czasie rodzinnego posiłku lub kolacji z przyjaciółmi. Z jakich kolorów możesz wybierać? Okazuje się, że w ofercie naszego sklepu internetowego Konsimo.pl możesz znaleźć komplety z polskiej porcelany z dodatkiem glinu-korundu w różnych barwach: grafit, turkus, dyniowy, popielaty, kremowy róż, marsala czy turkus opalizujący. Bez wątpienia jest z czego wybierać! Ale czy zawsze talerze muszą być okrągłe?

Oczywiście, że nie! W internecie znajdziesz mnóstwo niebanalnych propozycji, które przełamują stereotypy. Oczywiście wszystko zależy od Twojego ulubionego stylu i preferencji. Jeżeli wnętrza urządzone są tradycyjnie, zestaw obiadowy kolorowy z porcelany może być okrągły, ale równie dobrze sprawdzi się porcelana kwadratowa. Zobacz, jak wyjście z rutyny może wprowadzić barwy na Twój stół!

Porcelana kwadratowa kolorowa - niebanalny kształt ożywi stół

Chociaż zwykło się kojarzyć zestawy obiadowe z głębokimi i płaskimi talerzami o kształcie okrągłym, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nieco poeksperymentować. Jeżeli chcesz ożywić stół i zachwycić gości, zobacz jak wspaniale prezentuje się porcelana kwadratowa kolorowa, którą znajdziesz w sklepie internetowym Konsimo. Taki komplet obiadowy, na przykład szary, czarny lub w ożywionych barwach będzie miłą odmianą. Kwadratowa porcelana doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje, dlatego jest najlepszym wyborem dla osób, które urządziły jadalnię w stylu modern albo dysponują wnętrzami typu loft. 

Wprowadź barwy na stół - wybierz zestaw obiadowy kolorowy

Porcelana to doskonały wybór, jeśli chodzi o zastawę stołową. Jest szykowna i elegancka, a wysoka jakość polskich produktów pozwala cieszyć się nią przez lata. Właśnie dlatego powinieneś wybrać zestaw obiadowy kolorowy, który jest wykonany z wysokiej jakości porcelany. Takie komplety znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Konsimo.pl. W zależności od potrzeb Twojej rodziny, możesz wybrać zestawy 6 lub 12-osobowe. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

porcelana kwadratowa kolorowa

Polska porcelana to zestaw obiadowy kolorowy, który ma wysoką wytrzymałość na pęknięcia i obicia. W porównaniu z tradycyjną porcelaną (kaolinową), domieszki tlenku glinu-korundu sprawiają, że wyroby są odporne na zmiany temperatury i mogą służyć całe lata. Ponieważ dobra porcelana i jej szkliwo są wypalane w wysokich temperaturach, struktura produktu jest zwarta, a nie porowata lub nasiąkliwa. Wybierając kolorową porcelanę obiadową zyskujesz zestaw, który nie łatwo zarysować. Za każdym razem, gdy go zaprezentujesz, będzie wyglądał wyśmienicie - nawet po długim czasie.

Jeżeli chcesz zerwać z monotonią bieli i wprowadzić barwy na stół, wybierz zestaw obiadowy kolorowy z polskiej porcelany wysokiej jakości. Przejrzyj ofertę Konsimo.pl i znajdź idealną zastawę dla siebie i swoich najbliższych!