Przygotuj swój stół na Jesień!

Ciepłe odcienie pomarańczu, czerwieni, brązów i zieleni jako dodatki idealnie sprawdzą się z neutralnymi kolorami zastawów stołowych.

JESIEŃ NA TWOIM STOLE

Jesień niezmiennie kojarzy nam się z opadającymi kolorowymi liśćmi. Kiedy na zewnątrz pogoda płata figle, zdecydowanie chętniej spędzamy czas w ciepłym pomieszczeniu z kubkiem gorącej herbaty czy czekolady. Ciepłe odcienie pomarańczu, czerwieni, brązów i zieleni jako dodatki idealnie sprawdzą się z neutralnymi kolorami zastawów stołowych.

NOWOCZESNA ZASTAWA

Ważne jest, by przy wybieraniu dodatków na stół zachować w jakimś stopniu spójność i ład. Kiedy na Twoim stole zagości dużo kolorowych rzeczy, idealnym pomysłem będzie wybranie zastawy o nowoczesnym i neutralnym designie, która będzie pasować do wszystkiego. Proste kształty, 100% wysokiej jakości ceramiki ze szkliwioną powierzchnią, bądź 100% porcelana to propozycje, które na pewno trafią w gusta każdego użytkownika. Wyjątkowe kolekcje LUPIN, SCILLA i RESEDA sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wystawny obiad, rodzinne śniadanie, popołudniowa kawa bądź herbata? Jest to doskonała propozycja do codziennego użytku, jak również specjalnych okoliczności.

JESIENNE DODATKI

Wyjątkowy zestaw stołowy to jedno, ale ważnym elementem są również dodatki, dzięki nim całość nabiera niepowtarzalnego looku. Ciepłe odcienie brązów, głęboki odcień granatu czy wyraziste pomarańcze idealnie będą pięknie wyglądać na Twoim jesiennym stole. Praktyczne podkładki i obrusy, niepowtarzalne wazony, sztućce, kubki i wiele innych produktów sprawią, że Twój stół stanie się kompletny. Całość aranżacji można uzupełnić w wyjątkowe dodatki z natury. Rodzinny spacer do lasu bądź parku może zaowocować w zbiory kasztanów, które bezapelacyjnie są oznaką jesieni, tak samo, jak dynia, z której nie tylko można stworzyć przepyszne potrawy, ale swoim indywidualnym kształtem i wyglądem nada naszej aranżacji jeszcze bardziej jesiennego klimatu.