Wyjątkowy Dzień Dziecka z konsimo.

konsimo. ma dla Was kilka propozycji na super prezenty z okazji Dnia Dziecka. U nas znajdziesz inspiracje i porady stylisty jak ciekawie urządzić dziecięcy i młodzieżowy pokój.
Każdego roku Dzień Dziecka jest obchodzony 1 czerwca. Nie mogło być lepszej daty na ustalenie święta dla naszych pociech! Jest to pierwszy dzień miesiąca, w powietrzu czuć już lato i nawet się nie obejrzymy jak przyjdą wakacje. Aby Dzień Dziecka był jeszcze piękniejszy warto sprawić swojemu dziecku wyjątkowy prezent, który będzie cieszył przez długi czas. konsimo. ma dla Was kilka propozycji na super prezenty z okazji Dnia Dziecka. U nas znajdziesz inspiracje i porady stylisty jak ciekawie urządzić dziecięcy i młodzieżowy pokój. 

MEBLE

Meble w pokoju dziecięcym i młodzieżowym muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również posiadać wyrazisty i niepowtarzalny styl. Ich głównym zadaniem jest tworzenie przytulnego i miłego klimatu w pokoju naszej pociechy. Komody, biurka, szafy, półki – to wszystko musi tworzyć spójną całość i służyć do nauki i zabawy. W konsimo. posiadamy szeroki asortyment mebli do pokoju dziecięcego i młodzieżowego.

ŁÓŻKA I SOFY

Dzieci posiadają niesamowitą energię, którą zarażają wszystkich. Jednak nawet najmłodszych dosięga zmęczenie. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest odpoczynek na wygodnym łóżku lub sofie. Jeszcze przyjemniej będzie się wypoczywało jeśli będą one w kolorze idealnie pasującym do całości pokoju. Łóżka i sofy konsimo. przykuwają różnorodnością kolorów!

DODATKI

Designerskie pufy, ciekawe wzory na poduszkach czy niebanalne ozdoby i figurki umieszczone na półkach pomogą stworzyć radosne i przyjemne wnętrze. Indywidualna przestrzeń stworzona z myślą o dziecku sprzyja nauce i zabawie. Dodatki dekoracyjne konsimo. zostały starannie wybrane przez naszych projektantów i świetnie wpisują się w każde wnętrze.