Zastawa stołowa w Twoim stylu

Zastawa stołowa odgrywa bardzo ważna rolę. Odpowiednie dobranie codziennego serwisu obiadowego bywa czasem kłopotliwe. Stojąc przed takim wyborem musimy podjąć kilka ważnych decyzji.
Zastawa stołowa odgrywa bardzo ważna rolę. Odpowiednie dobranie codziennego serwisu obiadowego bywa czasem kłopotliwe. Stojąc przed takim wyborem musimy podjąć kilka ważnych decyzji. Przede wszystkim musimy zastanowić się, z jakiego materiału ma być wykonana zastawa. Porcelana czy kamionka? Jaki ma mieć kolor? Ma być gładka czy we wzory? A może zdecydujemy się na miszmasz, czyli połączymy różne wzory i kolory w jedną zastawę?

Elegancka i luksusowa porcelana

Kiedy myślimy o porcelanie od razu opisujemy ją jako elegancką i stylową. Jeśli decydujemy się na zakup zastawy porcelanowej używamy jej wtedy podczas specjalnych uroczystości. Zastawa porcelanowa urzeka nas swoją delikatnością, subtelnością oraz oryginalnym wzornictwem. Zastawa porcelanowa wyróżnia starannością wykonania. Dobrze wykonana porcelana o klasycznym kształcie i wzorze jest w stanie posłużyć nam przez długie lata. W sklepie meblowym Konsimo znajdziesz porcelanowe kolekcje zastawy stołowej, które zostały wyprodukowane z największą starannością. Zastawa stołowa z Konsimo wyróżnia się nieskazitelną bielą, ciekawym wzornictwem i konkurencyjną ceną.

Uniwersalna kamionka

Kamionka stanowi najpopularniejszy rodzaj ceramiki. Kamionka jest wytwarzana z gliny lub kwarcowego piasku. Materiał charakteryzuje się wysoką wytrzymałościąodpornością na działanie kwasów i minimalną nasiąkliwością. Produkty z kamionki kojarzą nam się z produktami takimi jak makutra. Jednak z kamionki powstają także bardzo ładne i wytrzymałe kubki, filiżanki czy talerze. Naczynia wykonane z kamionki są dość grube. Sklep meblowy Konsimo posiada w swoim asortymencie szeroką gamę zastawy stołowej wykonanej właśnie z kamionki. Wzory i kolory zostały wybrane z największą starannością przez naszych stylistów. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie zestaw obiadowy, kawowy czy śniadaniowy, który idealnie spasuje się w wyposażenie mieszkania. Jednym słowem – kamionka na stałe zagościła w naszych domach.

KOLEKCJA LUPIN

Szukasz idealnej zastawy stołowej? Kolekcja LUPIN jest dla Ciebie! Kolekcja została wykonana z kamionki. To sprawia, że jest nie tylko trwała, ale także dobrze się prezentuje. LUPIN to wysoka jakość i dobra cena! Łącz ze sobą wszystkie kolory!