Produkty
dostępne od ręki
Ponad 98% produktów w naszym asortymencie znajduje się na stanie magazynowym. W KONSIMO znajdziesz najszerszą ofertę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce gotowych do natychmiastowej wysyłki. W KONSIMO TO PRODUKTY CZEKAJĄ NA CIEBIE. więcej...
Nasze sklepy
stacjonarne
Odwiedź nasze sklepy stacjonarne w Poznaniu, Lesznie, nowe salony w Warszawie i Tychach oraz od marca sklep w Gdańsku. Cały asortyment możesz zobaczyć i ocenić na żywo we wszystkich naszych sklepach. Zakupione produkty zabierz ze sobą, a meble dostarczymy pod wskazane miejsce lub odbierz je osobiście w sklepie po uprzedniej awizacji. W KONSIMO PRODUKTY ZOBACZYSZ NA ŻYWO. lista sklepów...
30 dni
na zwrot towaru
Nie jesteś zadowolony? Masz prawo do zwrotu wszystkich zakupionych towarów, niezależnie od formy zamówienia (sklep internetowy, mail, telefonicznie) w ciągu 30 dni kalendarzowych. W KONSIMO MASZ PRAWO ZMIENIĆ ZDANIE. więcej...
Hotline: 538 207 200
konsimo@konsimo.pl

KIELISZKI

Kształt naczyń do wina czerwonego, białego, wódki i szampana różni się między sobą. W Konsimo podpowiemy Ci, jakie modele powinieneś mieć w swoim barku. Wszystkie omawiane wersje naczyń do wódki, szampana i win oczywiście znajdziesz w naszej ofercie!

Pękate kieliszki do wina czerwonego

Wysokoprocentowe trunki czerwone podaje się w naczyniach o szerokiej czaszy. Ma ona dość spore rozmiary i zauważalnie zwęża się ku górze. Taka konstrukcja umożliwia zawartym w czerwonym napoju związkom lepiej „oddychać”. Przy kontakcie z powietrzem uwalania się pełnia smaków i aromatów, co zauważalnie wpływa na odbiór alkoholu. W naszym sklepie posiadamy bogatą kolekcję kieliszków do wina czerwonego. Znajdziesz tu zarówno modele klasyczne, o dużej, pękatej czaszy, jak i te, których czarka przypomina kształtem tulipana. Wszystkie proponowane produkty wykonano z idealnie przejrzystego szkła, dzięki czemu można bez przeszkód podziwiać piękną, czerwoną barwę burgunda czy merlota.

Smukłe kieliszki do wina białego

Wykwintne alkohole białe, według sztuki sommelierów, powinno się serwować w wysokich naczyniach o długiej nóżce. Ich czaszka jest dość wąska, tak by zminimalizować dostęp powietrza do napoju. W przeciwieństwie do win czerwonych trunki białe mają mało złożony skład. Mniejsza styczność z powietrzem pozwala na dłuższe utrzymanie smaku i aromatu wewnątrz naczynia, a ponadto umożliwia zachowanie odpowiedniej temperatury. W Konsimo oferujemy kieliszki do wina białego znanych i cenionych marek, w tym ARIDI, AVANT-GARDE, EPICURE, KRISTA, PURE czy VENEZIA. Kupisz tu modele klasyczne, o gładkiej powierzchni, jak i te zdobione pięknymi fasetami o pojemności od 155 do nawet 390 ml.

Wysokie kieliszki do szampana

Szampana z reguły pije się w wysokich, wąskich naczyniach na dość długiej nóżce. Ze względu na swój charakterystyczny wygląd nazywane są one „fletami”. Oryginalny kształt szampanówek ma za zadanie uniemożliwić bąbelkom zbyt szybkie uwolnienie się. Wąska i wysoka czaszka pozwala także na dłużej utrzymać niską temperaturę trunku. W ofercie naszego sklepu posiadamy szampanówki o różnej pojemności wykonane przede wszystkim z gładkiego, całkowicie przezroczystego szkła. Wprawne oko dostrzeże też wyjątkowe modele szlifowane w fasety. Warto podkreślić, że zdecydowana większość szampanówek prezentowanych na stronie nadaje się do mycia w zmywarce.

Standardowe i niestandardowe kieliszki do wódki

Wódkę można podawać na dwa sposoby: w kieliszkach na nóżce lub bez. Te pierwsze są zdecydowanie rzadziej spotykane, choć trzeba przyznać, że prezentują się nad wyraz elegancko. Zazwyczaj serwuje się w nich wódki smakowe oraz nalewki i likiery. Naczynia bez nóżki są bardziej popularne. Podaje się w nich nie tylko białą wódkę, ale również shoty. W Konsimo dostępne są obie wersje produktów. Oferujemy kilka rodzajów naczyń do wódki białej i kolorowej od znanych firm. Wykonano je z pięknie załamującego światło szkła kryształowego lub sodowego.
W Konsimo, oprócz kieliszków do wina czerwonego, białego, wódki oraz szampana oferujemy również naczynia dedykowane do prosecco lub martini.

 1. ANGELA Kieliszek do szampana (6szt.)
  69.90PLN
  W MAGAZYNIE
  Kieliszek do szampana (6szt.) ANGELA Kieliszek do szampana (6szt.) ANGELA
  190 / h 24,8 / śr. 6,8 cm | szkło kryształowe | przezroczysty

 2. ANGELA Kieliszek do wina (6szt.)
  74.90PLN
  W MAGAZYNIE
  Kieliszek do wina (6szt.) ANGELA Kieliszek do wina (6szt.) ANGELA
  250 / 21x8,5 cm | szkło kryształowe | przezroczysty

 3. VIOLA Kieliszek do wina (6szt.)
  79.90PLN
  W MAGAZYNIE
  Kieliszek do wina (6szt.) VIOLA Kieliszek do wina (6szt.) VIOLA
  450 / 23,4x8,8 cm | szkło kryształowe | przezroczysty

 4. ANGELA Kieliszek do wina (6szt.)
  76.90PLN
  W MAGAZYNIE
  Kieliszek do wina (6szt.) ANGELA Kieliszek do wina (6szt.) ANGELA
  350 / 22x9 cm | szkło kryształowe | przezroczysty

 5. VIOLA Kieliszek do wina (6szt.)
  72.90PLN
  W MAGAZYNIE
  Kieliszek do wina (6szt.) VIOLA Kieliszek do wina (6szt.) VIOLA
  250 / 21,1x7,5 cm | szkło kryształowe | przezroczysty

 6. SAUL Kieliszek do wódki (6szt.)
  16.99PLN
  W MAGAZYNIE
  Kieliszek do wódki (6szt.) SAUL
  35 / 7x4,5 cm | szkło sodowe prasowane | przezroczysty