Jak oświetlić dom jesienią i zimą?

Jesień to wyjątkowa pora roku, mieniąca się wieloma kolorami. By nie dać się jesiennej szarudze, warto otoczyć się nastrojowymi lampionami i świecznikami oraz funkcjonalnymi lampami. Z pomocą przyjdzie konsimo.
Jesień to wyjątkowa pora roku, mieniąca się wieloma kolorami. Od odcieni żółci, czerwieni i pomarańczy przechodzi w szarość. By nie dać się jesiennej szarudze, warto otoczyć się nastrojowymi lampionami i świecznikami oraz funkcjonalnymi lampami. Z pomocą przyjdą dekoracje i oświetlenie z salonu meblowego konsimo.
Coraz dłuższe wieczory sprawiają, że zaczyna brakować nam światła. Bez niego czujemy się senni, zmęczeni oraz mniej wypoczęci. Pomocne przy rozświetleniu i stworzeniu relaksującej atmosfery będą kolorowe lampiony o różnych kształtach i rozmiarach. W sklepie meblowym konsimo. znajdziesz lampiony metalowe, np. kolekcje ARTA, EROP lub DELLA, jak i ceramiczne: BACIF, MILU oraz WARI. Lampiony salonu meblowego konsimo. pomogą stworzyć nastrojową atmosferę i zrelaksować się.
Świeczniki zagościły w naszych mieszkaniach na stałe. Bez względu na porę roku pozwalają na tworzenie wyjątkowej atmosfery o każdej porze. Sklep meblowy konsimo. posiada szeroki wybór świeczników szklanych, ceramicznych oraz metalowych. Szklane świeczniki odbijają światło świec i tworzą nastrojowy klimat. Kolekcje OLER, BROMEO albo CANDELA oświetlą wnętrze ciepłym, delikatnym światłem. Zapachowe świeczki w szkle DELO lub tealighty SARES, których użyjemy do świeczników i lampionów zapewnią nam odrobinę aromaterapii. Ich przyjemny zapach szybko rozniesie się po mieszkaniu.
Dobre oświetlenie jesienią i zimą jest niezwykle ważne. Salon meblowy konsimo. oferuje szeroki wybór lamp wiszących, stołowych, podłogowych, biurkowych oraz kinkietów. Jeśli decydujesz się na kupno lampy warto zwrócić uwagę na jej funkcjonalność. Dobrze dobrane oświetlenie stworzy przytulną atmosferę. Na jesień polecamy m.in. lampy stołowe z kolekcji FABO, KOLLA lub RILA. Lampy konsimo. rozjaśnią jesienne dni.