konsimo. Już otwarte!

Zapraszamy do pierwszego dyskontu meblowego w Polsce! Odwiedź nasz sklep w Poznaniu i odkryj najlepsze style w najlepszych cenach!

Zapraszamy do pierwszego dyskontu meblowego w Polsce! Odwiedź nasz sklep meblowy w Poznaniu i odkryj najlepsze style w najlepszych cenach!

4 lutego otworzyliśmy stacjonarny salon meblowy konsimo. Mieści się on w Poznaniu, na 1. piętrze Galerii Pestka. To jedyny tak wyjątkowy dyskont meblowy! Znajdziesz tu wszystkie produkty niezbędne do urządzenia mieszkania – od kompletów mebli, poprzez oświetlenie, aż po dywany, tkaniny i akcesoria. Wszystko wysokiej jakości i w superkorzystnych cenach! Przestrzeń sklepu meblowego zaaranżowaliśmy tak, by poszukiwanie wymarzonych produktów było łatwe i przyjemne. Meble i dekoracje skomponowane są według stylów, a oferta dodatkowo dostosowana do pomieszczeń w mieszkaniu. Inspiruje Cię styl klasyczny, skandynawski, a może modern? Szukasz funkcjonalnego zestawu mebli do pokoju dziennego, gustownej zastawy do jadalni lub eleganckiej pościeli do sypialni? W sklepie meblowym konsimo. znajdziesz to, czego potrzebujesz!
Na miejscu nasi doradcy chętnie pomogą Ci w doborze produktów i fachowo odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Przyjdź do naszego sklepu meblowego w Poznaniu i przekonaj się, jak przyjemne może być urządzanie wnętrz z konsimo.!   konsimo. Centrum Handlowe PESTKA Poznań, Aleje Solidarności 47 Godziny otwarcia: poniedziałek–sobota: 9:00−21:00 niedziela: 10:00−20:00