MIRUM – Bajkowe Meble Dziecięce

Baśniowe domki stworzone specjalnie dla najmłodszych! Z ich pomocą stworzysz idealny pokój Dziecięcy!

Bajkowa kolekcja domków MIRUM – nowość w Konsimo!

Dziecięcy pokój to mały świat marzeń i zabawy. Przestrzeń, w której realizowane są najśmielsze pomysły wielkiej wyobraźni. Jednocześnie wnętrze dziecięcej sypialni jest niesamowicie wdzięczne do aranżacji. Fantastyczne kształty, bajkowe motywy i kreatywne formy mogą tu doskonale współgrać z dobrym smakiem i niebanalnym designem. Dla rodziców, którzy kochają spełniać marzenia swoich dzieci, stworzyliśmy w Konsimo magiczną kolekcję mebli-domków MIRUM. Piękna forma to tylko jedna z wielu zalet tych solidnych, najbezpieczniejszych mebli dziecięcych.

Baśniowa kraina mebli-domków

Czy zdarzyło Ci się kiedyś patrzeć, jak Twoje dziecko zmienia wystrój mebli? Półka na książki nagle stała się domkiem dla lalek? Zwykła zamykana szafka okazała się świetnym garażem? Meble dla dzieci MIRUM podsycają te niesamowite pomysły! Zaprojektowane w formie domków z daszkiem, przestają być tylko funkcjonalnymi elementami wnętrza – stają się jedynym w swoim rodzaju placem zabaw. Daszki nie tylko osłaniają domki, ale też są zjeżdżalniami, wysokimi górami do wspinaczki – i wszystkim innym, o czym tylko zamarzy Twoje dziecko!

Bezpieczne meble dziecięce

Co w meblach dziecięcych może liczyć się bardziej niż design? Oczywiście bezpieczeństwo. Dzieci mają najróżniejsze pomysły. Nie tylko niemowlaki wspinają się na meble. Robią to też przedszkolaki, a nawet starsze dzieci. Bajkowa uliczka domków MIRUM daje im pod tym względem całkowitą wolność. Na meble można wchodzić, siedzieć na nich, odrabiać lekcje. Wszystko za sprawą wyjątkowo wytrzymałych materiałów i konstrukcji zaprojektowanej przez najlepszych specjalistów.
Projektantów Konsimo wspierali specjaliści z czołowych polskich uniwersytetów: prof. Marek Owsian i prof. Jolanta Usarewicz-Owsian z Katedry Mebla Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a także prof. dr hab. Inż. Jerzy Smardzewski z Katedry Meblarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Dzięki współpracy z profesjonalistami, udało nam się stworzyć innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Meble-domki MIRUM z powodzeniem znoszą ciężar nawet 120 kg. Konstrukcja nie połamie się ani w żaden sposób nie uszkodzi – nawet przy dużym obciążeniu, uderzeniach i wyjątkowo intensywnej eksploatacji.
Domki dla dzieci MIRUM przetestowaliśmy w warunkach naturalnych. Kompletnie wyposażony pokój stał się placem zabaw dla przedszkolaków i starszych dzieci. Nasi testerzy byli zachwyceni! Urzekła ich nie tylko możliwość wchodzenia na wszystkie meble, ale też wspaniale urządzona przestrzeń przypominająca bajkową uliczkę domków.

Magiczna uliczka domków

W otoczeniu przyjaznych form i ciepłych barw dzieci czują się kochane i bezpieczne. Projektując meble-domki MIRUM potrzebę te uczyniliśmy priorytetem. Wybraliśmy ciepłe, pastelowe kolory – przede wszystkim szarości, miętę i róż. Meble dla dzieci z tej kolekcji dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, tak by każdy maluch znalazł to, co najbardziej odpowiada jego upodobaniom.
Dzięki modułowej konstrukcji, meble dziecięce można dowolnie komponować i łączyć w większe zestawy. W taki sposób powstają wyjątkowe, magiczne uliczki domków! Jednocześnie rozwiązanie to umożliwia bieżącą rozbudowę umeblowania wraz z rosnącymi potrzebami dziecka. Każdy domek posiada w komplecie miękki, dedykowany pokrowiec. Spełnia on trzy ważne funkcje: chroni dziecko przed urazem w przypadku nieoczekiwanego kontaktu z meblem, zapewnia komfort podczas zabawy na meblach, a także wizualnie zmiękcza bryłę i dodaje jej uroku.

Niekończąca się zabawa

Wszystko w bezpiecznych meblach dziecięcych MIRUM powstało z myślą o komforcie i zabawie. Zamiast tradycyjnych uchwytów w drzwiczkach szafek umieściliśmy okienka o różnych rozmiarach. W końcu lalki i misie mieszkające w domkach muszą przez coś obserwować świat! Światełko umieszczone wewnątrz szafki (np. latarka lub lampka) daje niesamowity efekt! Uchwyty-okienka wykonane zostały ze specjalnej mieszanki tworzywa sztucznego. Dzięki temu są przyjemne w dotyku, miękkie i wyoblane na rogach. Ergonomiczne okienka idealnie pasują do dziecięcych paluszków.

Jakość w dobrej cenie

Meble-domki zaprojektowane przez Konsimo od początku do końca powstały w Polsce. Najwyższa jakość jest naszym priorytetem – chodzi przecież o bezpieczeństwo dzieci, dlatego nie pozwalamy sobie na kompromisy. Jednocześnie dzięki wielkoseryjnej produkcji udało nam się znacząco obniżyć ceny mebli – są one o kilkadziesiąt procent niższe niż porównywalnych jakościowo produktów na rynku.
W Konsimo dbamy o potrzeby starszych i młodszych. Wzorujemy się na światowych trendach, ale najważniejsze są dla nas rzeczywiste oczekiwania naszych Klientów. Dlatego ciągle badamy rynek, by wiedzieć jak im sprostać. Kolekcja mebli-domków MIRUM powstała z myślą o najwyższych wymaganiach – wymaganiach naszych najmłodszych, którzy chcą spędzić dzieciństwo otoczeni troską, miłością i bezgranicznym poczuciem bezpieczeństwa.