Świet(l)ne pomysły na wnętrze

Kupując oświetlenie do mieszkania warto pomyśleć o jego funkcjonalności. Trudno stworzyć przytulnie miejsce bez dobrego oświetlenia. A które lampy konsimo. spełniają Twoje oczekiwania?

Kupując oświetlenie do mieszkania warto pomyśleć o jego funkcjonalności. Trudno stworzyć przytulnie miejsce bez dobrego oświetlenia. Dlatego warto pamiętać o tym, że w miejscach przeznaczonych do relaksu tego światła będziemy potrzebować mniej, niż w tych służących do pracy lub czytania.

Odpowiedni dobór lamp będzie miał ogromny wpływ na nasze samopoczucie i wygląd mieszkania. Lampa ma nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, jaką jest oświetlenie pokoju, ale również musi dbać o walory estetyczne, czyli dobrze i modnie się prezentować. A które lampy konsimo. wpasują się w Twoje wnętrze?

MODNIE I STYLOWO

W dzisiejszych czasach lampa stała się ważnym elementem aranżacji wnętrza. Możemy wybierać spośród wielu lamp stołowych, biurkowych, podłogowych, wiszących – wybór jest ogromny. To, co wybierzemy dla siebie będzie określało nasz własny i indywidualny styl. Warto wybierać lampy, które wyróżniają się ciekawym designem – wtedy stają się niebanalnym akcentem dekoracyjnym. Oryginalne i właściwie dopasowane oświetlenie poprawi nasze samopoczucie oraz pozwoli się zrelaksować. Przykładem takiego oświetlenia jest lampa stołowa KOLLA. Jej klosz w kształcie kuli wykonany z nierównych splotów sprawia, że światło jest rozproszone i tworzy niepowtarzalny nastrój.

ELEGANCKO I FUNKCJONALNIE

Funkcjonalne wcale nie znaczy nudne, a jeśli dodamy do tego odrobimy ponadczasowej elegancji to nie ma mowy o banalności. Lampy, które mają głównie służyć do oświetlania pomieszczenia podczas pracy lub czytania także wyróżniają się delikatnymi kształtami i stylowym designem. Lampa podłogowa CLARIKA stanowi przykład lampy łączącej w sobie elegancję i funkcjonalność – charakteryzuje ją delikatność i stonowane barwy, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Możne służyć jako oświetlenie ogólne lub niezależnie od siebie używać każdej z lamp.