Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. 26 maja podziękujmy Mamie za miłość, którą od niej otrzymujemy. Już dzisiaj warto pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla wyjątkowej osoby. Kupując prezent pamiętaj, że najlepsze podarki to te dawane od serca.

Przedstawiamy kilka propozycji na niezwyczajne prezenty dla każdej z Mam!

 

 

WYGODNE SOFY I FOTELE

Mama jak nikt inny opiekuje się nami od pierwszych dni życia. Stara się, by jej dziecku nie zabrakło niczego. Mama jest w stanie poświęcić dla swojego dziecka każdą wolną chwilę, często rezygnując z 5 minut odpoczynku dla samej siebie. Nawet, gdy dzieci są już dorosłe – ona i tak pozostaje wspierająca i kochającą Mamą.

Podaruj Mamie chwilę relaksu na wygodnej sofie lub fotelu. Za cały trud, jaki wkłada i włożyła w wychowanie należy jej się odpoczynek.  

 

Zobacz więcej produktów z kategorii Meble tapicerowane

  

 

 

 

 

STOŁY I STOLIKI

Odwiedzając Mamę nie ma nic lepszego od wspólnego obiadu, deseru i rozmów przy kawie lub herbacie. Stół, podobnie jak Mama jednoczy rodzinę. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by u Mamy było miejsce dla całej rodziny. Fajnym i nietuzinkowym prezentem będzie stół, przy którym będzie można usiąść wspólnie z Mamą, zjeść ulubiony obiad i spokojnie porozmawiać. 

 

Zobacz więcej produktów z kategorii Stoły

 

 

 

 

KUBKI I FILIŻANKI

Ciekawy wzór kubka czy filiżanki nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim służą do cieszenia się smakiem ulubionego napoju. Każda Mama ucieszy się z podarków w postaci kubka lub filiżanki. Jeszcze większą przyjemność sprawi jej wypicie z nich ulubionej kawy lub herbaty w towarzystwie swojego dziecka. 

 

Zobacz więcej produktów z kategorii Jadalnia

 

 

 

 

 

DEKORACJE

Mama, jak każda kobieta lubi, gdy jej dom jest ładnie urządzony. W święto Mamy spraw jej upominek w postaci ramki na zdjęcia, do której włożysz swoją fotografię albo stylową figurkę, która będzie ozdobą mieszkania. Jeśli Mama lubi drobiazgi to ucieszy ją kosz, w którym będzie mogła je wszystkie pomieścić. Cokolwiek wybierzesz Mama będzie szczęśliwa!

 

Zobacz więcej produktów z kategorii Dekoracje