Skandynawski, klasyczny, nowoczesny, italian a może jeszcze inny styl podkreśla Twoją osobowość? Niezależnie od tego, jaki styl lubisz, znajdziesz go w konsimo.!

konsimo. to sklep meblowy, którego głównym elementem jest styl – i to w wielu odsłonach! Produkty dobraliśmy tak, aby były dopasowane do trendów i gustów klientów. To pozwoliło nam na wyodrębnienie 7 unikalnych stylów:

SCANDINAVIAN – jasne, chłodne kolory, geometryczne formy i oszczędne wzornictwo to kwintesencja stylu skandynawskiego. Z jednej strony zdecydowany i prosty, z drugiej lekki i ciepły – sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne i przyjazne.

MODERN – uniwersalny, praktyczny, wygodny. Ten styl sprawi, że z łatwością zaaranżujesz każdą przestrzeń. Charakteryzują go lekka forma i jasna, ciepła kolorystyka. W sam raz dla poszukiwaczy trendów.

ELEGANT – gustowne połączenie tradycji i nowoczesności. Proste formy i stonowane barwy komponują się ze stalowymi dodatkami. Brąz, czerń, beż, krem, a także srebro i złoto tworzą zupełnie nową jakość – wytworną i dojrzałą z jednej strony, nowoczesną i nonszalancką z drugiej.

CLASSIC – szykowny i ponadczasowy. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą urządzić wnętrze wytwornie i ze smakiem. Królują tu solidne, drewniane meble, a ich ciemna kolorystyka ożywiona jest złotymi, finezyjnymi zdobieniami.

ITALIAN – propozycja dla miłośników luksusowych przestrzeni. Proste kształty, połyskujące powierzchnie, nietuzinkowe dekory i zdecydowana kolorystyka tworzą odważne i nowoczesne połączenie.

MŁODZIEŻ – styl stworzony z myślą o nastolatkach. Proste, asymetryczne meble pozwalają na praktyczne zaaranżowanie pokoju, a stonowane kolory z kontrastowymi akcentami doskonale komponują się z przeróżnymi dodatkami.

DZIECI – wesoły, barwny, a jednocześnie przytulny i bezpieczny. Tu stawiamy na funkcjonalne meble, które nie przeszkadzają w zabawie, i radosne kolory rozbudzające wyobraźnię.