Dekoracje na Boże Narodzenie – sprawdź nasze pomysły!

Wigilia i dni świąteczne to czas wyjątkowy. Pełen zadumy, radosnych momentów i wzruszeń. Wszyscy pragniemy, aby chwile te pozostały w naszej pamięci jak najdłużej. Zadbajmy więc koniecznie o piękne, nastrojowe dekoracje na Boże Narodzenie. Stwórzmy dekorację świątecznego stołu razem z Konsimo.pl! 
dekoracje na święta bożego narodzenia

Niezapomniane dekoracje na święta Bożego Narodzenia - stylowe zastawy stołowe

Bez wątpienia w okresie świątecznym ozdobą samą w sobie jest gustowny i elegancki stół. To w tym miejscu, spożywając wykwintne posiłki, gromadzi się rodzina oraz przyjaciele. Wyrafinowane, porcelanowe serwisy obiadowe to w wielu domach ważne dekoracje świąteczne na Boże Narodzenie. W Wigilię często na stołach króluje biel. Warto jednak odejść od standardów i zaryzykować nietypową dekoracją świątecznego stołu. Zastawa obiadowa turkusowa, różowa, a może w kolorze stylowej, ultranowoczesnej czerni? Na uwagę zasługują także eleganckie ranty.

Posiłek podany w unikalnych naczyniach jest po prostu ucztą dla podniebienia! Koniecznie zadbajmy o to, aby ta oryginalna dekoracja domu na Boże Narodzenie przez cały rok była nieużytkowana i czekała na najważniejsze dni w roku. Do eleganckiej zastawy wybierzmy oczywiście wyszukane szkło stołowe oraz stylowe sztućce.

dekoracje domu na boże narodzenie

Gustowna dekoracja na święta Bożego Narodzenia? Oczywiście odpowiednie tekstylia na stół!

Decydując się na świąteczne tekstylia nie zapominajmy o tym, że wybór mamy dość szeroki. Im bardziej efektownie ubrany zostanie stół, tym bardziej elegancki nastrój zapanuje w domu. Takie dekoracje na święta Bożego Narodzenia to nie tylko obrusy, ale także bieżniki, serwety i podkładki. Niech wszystkie te elementy spotkają się ze sobą na stole w tym magicznym czasie.

W Konsimo.pl znajdziemy wysokiej jakości, plamoodporne tekstylia o rozmaitej, często stonowanej kolorystyce. Różne odcienie bieli, beżu i szarości pozwolą na stworzenie spójnej, eleganckiej aranżacji stołu. Delikatne zdobienia będą subtelnie wzbogacać całościową stylizacją. Tak, wyszukane tekstylia to niezwykle istotne dekoracje domu na Boże Narodzenie! Jeśli chodzi o dobór barw, to kierujmy się podstawową zasadą. Kolorowa zastawa obiadowa idealnie uzupełni stół okryty stonowanymi tkaninami. I na odwrót. Przy jasnej, tradycyjnej zastawie stołowej można śmiało postawić na obrus w kolorze granatowym, butelkowej zieleni, burgundu, czy też złota. Oczywiście odpowiednie tekstylia na stół! dopisać: Na naszym blogu pojawił się artykuł: „Obrusy świąteczne - białe czy ecrue?", w którym omawiamy najlepsze rozwiązania!

Zadbaj o właściwe oświetlenie - magiczne dekoracje domu na Boże Narodzenie

Żywy ogień to nie tylko piękna, ale i bardzo ważna dekoracja na święta Bożego Narodzenia. Magiczny, świąteczny nastrój na pewno spotęgują różnego rodzaju świece, eksponowane w efektownych świecznikach czy też latarenkach. Nikłe światełka warto skomponować w ilości kilku sztuk obok siebie nie tylko na stole, ale także na kominku, komodzie albo na parapecie. 

Hitem w tym sezonie jest dekoracja w szkle na Boże Narodzenie. W celu jej stworzenia warto zaopatrzyć się w stylowy, nowoczesny świecznik w kształcie kieliszka na długiej nóżce. Uzupełnijmy go o świeczkę, żywą gałązkę drzewka iglastego, małą bombkę i cieszmy się uroczym stroikiem na świątecznym stole!

Efektowne dekoracje świąteczne na Boże Narodzenie to także rozmaite ozdobne świeczniki z barwionego szkła albo po prostu magiczne świece zapachowe. Taka dekoracja domu na Boże Narodzenie pozwoli nam się w pełni zrelaksować, odpocząć, cieszyć się magią świąt i celebrować ten niezwykły czas. Niech te wyjątkowe dni dodadzą nam mnóstwo optymizmu i pozytywnej energii do działania w kolejnym roku! Nadal się zastanawiasz, jak ozdobić dom na święta? Wpadnij na naszego bloga!

dodatkowe frazy, które należy zastosować: