Meble do pokoju dzieciecego
POKÓJ DZIECKA, JAK URZĄDZIĆ?
Urządzenie pokoju dziecka to nie lada wyzwanie. Trzeba przemyśleć dobrze każdy szczegół, rozmieszczenie mebli, dobór kolorów i dodatków oraz przede wszystkim należy stworzyć pomieszczenie ergonomiczne, tak aby wnętrze podczas pracy, zabawy bądź odpoczynku zawsze było dostosowane do potrzeb dziecka. Trzeba również pamiętać, o najtrudniejszej rzeczy, wnętrze musi trafić w gust użytkownika, bo to właśnie on będzie spędzał tam najwięcej czasu.

Linia Podkreslajaca
SHIBU - POKÓJ UCZNIA
Kolekcja SHIBU to praktyczna i funkcjonalna kolekcja mebli młodzieżowych. Nowoczesna stylizacja mebli sprawi, że idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Drewnopodobny laminat dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieski oraz różowy, prosta konstrukcja i modne geometryczne uchwyty nadadzą wnętrzu młodzieńczego stylu.
Meble do pokoju Ucznia
Kup Teraz

Linia Podkreslajaca
FRISK - POKÓJ NASTOLATKA
Kolekcja frisk to skandynawska prostota i minimalizm. Ciepłe barwy drewna w połączeniu z bielą tworzą niepowtarzalny design. Proste uchwyty oraz nóżki z litego drewna dodają całości uroku. Nowe bryły w kolekcji sprawdzą się w pokoju nastolatka jednoosobowe łóżko, stylowy stolik nocny bądź praktyczne biurko idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu.
Meble do pokoju nastolatka
Kup Teraz

Linia Podkreslajaca
  PABIS - POKÓJ PRZEDSZKOLAKA
Urządzanie pokoju dziecka zawsze przynosi wiele radości. Chcemy stworzyć przytulne wnętrze, tak aby dziecko podczas odpoczynku czy nauki zawsze czuło się swobodnie. Kolekcja PABIS to nasza propozycja dla młodszych uczniów. Jej design domków nie tylko pięknie wygląda, ale również może służyć podczas zabaw. Wygodne łóżko, przestronne regały, pojemne komody dostępne są w 2 kolorach: szary i różowy.
Meble do pokoju przedszkolaka
Kup Teraz