Meble do pokoju dzieciecego
URZĄDZAMY POKÓJ DZIECKA - KILKA PORAD
Wraz z pojawieniem się nowego członka rodziny, wiele się zmienia w życiu domowników, jak i w ich otoczeniu. Nowa rzeczywistość wkracza także do układu posiadanego mieszkania lub domu. Dziecko potrzebuje własnej przestrzeni, już od w pierwszych tygodni życia, gdy czas spędza głównie w pobliżu rodziców. Wraz z wiekiem potrzeba osobnego pokoju wzrasta, a ten z kolei powinien być dostosowany do zmieniających się wymagań najmłodszych. Jak zatem urządzić wnętrze dla dziecka, aby spełniało jego potrzeby, a jednocześnie zapewniało mu optymalne warunki do odpoczynku i rozwoju? Przygotowaliśmy kilka porad, którymi warto kierować się przy wyborze wyposażenia i organizowaniu przestrzeni dla dziecka.
URZĄDZAJĄ POKÓJ MALUCHA, MYŚL O JEGO POTRZEBACH
Jedną z podstawowych i najważniejszych kwestii, jakie pojawiają się na początku urządzania dziecięcego pokoju, jest projekt wnętrza. Jeszcze przed wybraniem się do sklepu z wyposażeniem czy wyborem chociażby farby do ścian, warto zastanowić się nad koncepcją całego pomieszczenia oraz rozlokowaniu poszczególnych jego elementów. Chociaż wydawałoby się to proste, wielu rodziców wpada w pułapkę, zastawioną przez swoje dziecięce wyobrażenia. Urządzając pokój dziecka często wybierają elementy wyposażenia kierują się tylko własnym gustem, a nie upodobaniami najmłodszego członka rodziny. Niestety takie wyobrażenia nie zawsze pokrywają się z tym, czego aktualnie potrzebuje dziecko lub nie trafia w jego gust. O ile potomek w ciągu pierwszych tygodni życia nie przywiązuje dużej uwagi do koloru ścian czy stylu szaf, o tyle w kolejnych latach pokój staje się dla niego miejscem bardzo bliskim i możliwością do wyrażenia samego siebie. Warto to uwzględnić przy projektowaniu wnętrza dla najmłodszych.


Linia Podkreslajaca
POKÓJ UCZNIA, NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA
Rozwój dziecka to istotna kwestia, która wymaga odpowiedniego podejścia rodziców, jak i dostosowanie ich najbliższego otoczenia. Jednym z miejsc, gdzie najmłodszy członek rodziny przebywa najczęściej, jest jego pokój. Zadaniem tego wnętrza jest nie tylko umożliwienie przechowywania osobistych rzeczy dziecka, ale także stworzenie warunków do odpowiedniego odpoczynku i robienia postępów. Dla dziecka na etapie szkolnym idealną propozycją będzie kolkecja SHIBU, dostepna w dwów kolorach niebieskim i rózowym. Posiada ona w swoim zestawie wydobne łóżko, praktyczne biurko z kontenerkiem który pomiesci książki i zeszyty, półki wiszące, komody z pojemnymi szufladami oraz szafę i regał.
Meble do pokoju Ucznia
Poszewka na poduszkę Zegar ścienny czerwona lampka biurkowa figurka pies krzesło biurowe Sofa młodzieżowa
Kup Teraz

Meble do pokoju Ucznia
Kup Teraz

Linia Podkreslajaca
  PABIS - POKÓJ PRZEDSZKOLAKA
Urządzanie pokoju dziecka zawsze przynosi wiele radości. Chcemy stworzyć przytulne wnętrze, tak aby dziecko podczas odpoczynku czy nauki zawsze czuło się swobodnie. Kolekcja PABIS to nasza propozycja dla młodszych uczniów. Jej design domków nie tylko pięknie wygląda, ale również może służyć podczas zabaw. Wygodne łóżko, przestronne regały, pojemne komody dostępne są w 2 kolorach: szary i różowy.
Meble do pokoju przedszkolaka
lampka biurkowa zegar ścienny poszewka na poduszkę sofa młodzieżowa zegar księżniczka obrotowy fotel do biurka
Kup Teraz
Linia Podkreslajaca
FRISK - POKÓJ NASTOLATKA
Kolekcja frisk to skandynawska prostota i minimalizm. Ciepłe barwy drewna w połączeniu z bielą tworzą niepowtarzalny design. Proste uchwyty oraz nóżki z litego drewna dodają całości uroku. Nowe bryły w kolekcji sprawdzą się w pokoju nastolatka jednoosobowe łóżko, stylowy stolik nocny bądź praktyczne biurko idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu.
Meble do pokoju nastolatka
lapka biurkowa zegar ścienny poszewka na poduszkę sofa młodziezowa jufo  krzesłao obrotowe figurka astronauty
Kup Teraz